Pupuš neblazni, Kotleba je ženatý... márna snaha.
Pupuš neblazni, Kotleba je ženatý... márna snaha.
Marian Kotleba prerazil do sveta. Najvyši čas ho prepudrovať aby ho nezaskočili z nepripraveného.
Sranda, dva kulty platený zeleným toaletakom sa perou.
Magian vieš čo znamená jedna miliarda pre Ukrajinu? Skratka pľuvanec medzi oči.
Komu sa zdá že žijeme v totalite EU Usatan?
Presne tak. Ľudia už majú toho plné zuby a preto začali ignorovať nadtrčených politikov.
Som zvedavý na ďalšie obdobie, keď bude vladnuť ĽSNS a vyhlasi referendum o vystúpení z EU a Nato a požiadá Rusko o vojenskú ochranu čo tu budú potom vypisovať usatani.
Toto svedči o tom, že ĽSNS Kotleba je nebezpečná pre zapredaných politikov.
A náš vládny zlepenec prestane rešpektovať a Rakúsku diplomaciu. Presne ako ĽSNS!!!
Kiska bude Rakušanov denno denne nálepkovať že sú fašisti, presne ako to robí z ĽSNS.
Rychlozbohatlík a zradca z Hidom a Smerom Danko by mal radčej začať makať a nie hrať divadlo.
Aké máme vedenie, takú máme kvalitu. A buďme radi, že vôbec niekto nastúpil za Slovenský Váhostav hrať.
Pojdeme naších majstrov privitať na letisko?
Presne toto nas čaka, keď talenty bez bohatých rodičov nedostanú šancu a budeme stavať iba na bohatých deťoch z horných 10 000.
S Nemečka tiež, jediný funkcionar čo ma čuch na trenerov.
Cigera si nedame, jediný trener čo vyburcuje mužstvo na vysoke skore.
Odporúčame