Neverím, že to máš manuáli napísané aby si zahodil manuál a použil rozum.
Neverím, že to máš manuáli napísané aby si zahodil manuál a použil rozum.
Anglosasi sú nastrčená pravá ruka usatana v Eu. To si nemože dovoliť usatan nechať prisť o vysosť sa vyšachovať keď potrebuje sem natlačiť TTIP GMO potraviny.
V Rusku sa striedajú normálny ľudia, nebyť ich tak už žiješ ako indian v ohrade.
Tú socialnu demokraciu by mali vynechať lebo si protirečia hneť v názve strany. Smer kapitalisti by bolo orginálne.
Tu už pomože len isť do ulic a vyhnať tie kukučky z hniezd.
Myslíš svojím rozumom či kopíruješ z manuálu? V diktatúre EU sa nedá nič dohodnúť.
Diktaturu všetko. Samé kvoty a zákazy, prikazy.
Keby nam to nekazili eurohujeri z prikazov z bieleho humna.
Presne tak. Donekonečna nebudeme dotovať američanov a ich zbrojarske odvetie.
Gajdoš verí, že zvýšiť rozpočet pre obranu do roku 2020 sa podarí. Ja verím, že sa rozpadne gang Nato, úspešne vystúpime z EU a podpíšeme obranný pakt z Kremľom. Že Slovensko pôjde svojou cestou a opäť budeme mať dobré vzťahy z bratmi Rusmi.
Zvyšovanie koncesionárskych poplatkov sa odložilo lebo nevieme koľko nám bude chýbať v koryte.
Samozrejme. Pri prejavoch má dosť vlhke ohambie pomaľované rúžom.
Iné nič im nezostáva len vyvolávať nepokoje a vojny. Predávať zbrane a podnecovať nepokoje a zpustošených štátoch rozsievať americku demokraciu pardón birokraciu, diktatúru.
Aj v Amerike predca chovajú kravy. Hadám sa nenechjú zahambiť Nemcami, aj v Amerike dokážu pohnojiť všetko jednou kravou odchovanou na GMO výžive.
Usatan by mal odovzdať zem indianom a odškodniť ich.
Máš pravdu Eurohujeri a Banderovci je jedna banda.
Naši Kiskoboti už aj odvolili. Voľba je jasná smer EU totalita, opačný smer neexistuje.
To je vopred zmanipulované. EU totalita to istí.
Odporúčame