SNS podporí pána Kotlebu hrdého Slováka
Nech postaví Venezuela múr ako teroristi z USA a vykažu Američanov z Venezueli a bude pokoj
Koľko ľudských životov vyvraždili Američania bombardovaním , dá sa to vôbec spočítať ?
Slovensko podporuje za novovymenovanu prezidentku Francúzska Lepenovu
Djokovič pekne poukázal na fašistov z Ameriky
Čína ten smrad z Ameriky vyhnala už dávnejšie
Tak ako USA Amerika nám zničila Československo a samostatnosť a sebestačnosť v 1989 v novembri , tak teraz sa zničia sami seba pre ropu vo Venezueli , tam to totižto nakopne veľký problém ktorý sa im môže vymknúť z rúk v priamo doma . Majú tam obrovskú chudobu ktorej to začína svitať .
Amerike sa bude čoraz horšie žiť , už kopu blízko svoje okupovanej zeme , o pár rokov prekročia svoje hranice okupovanej zemi a na konci ich dorazia indiáni
Už cítiť , že Porošenko púšťa plyn , dneska vyprodukoval 5000m³ :D
Rýchlo sa môže stať , že Porošenko ostane v rukách Ukrajincov a Ruska :D
Na konflikte za mlákou bude chcieť zarobiť okrem EU ktorá sa pod to už podpísala ešte aj Čína a Rusko predpokladám a dosť možné že aj India
Bude im prd platný , Mexiko si aj tak zoberie svoju pôdu
Doprajme im to nech okúsia čo to prinesie za 10-20-30 rokov , však mi to už poznáme
To by ale znamenalo , že paštekari to v Bratislave už dávno tu hnilobu konzumujú , potom niet čudu aký sú tam chorý kaviarensky povaľači
Zato ak by potrebovali prax a dokumenty na podvody , zapredancov ,tak by Ficko mal dokumentov plné vlaky
Odporúčame