Amerika rozbije aj Poľsko
Kde je teraz ten socialista ktorý si nadelil zvýšenie svojho platu o 1000€ !!!
Kotleba bude len pol obdobia vetrať na hrade po úžerníkovi :D
Si si dačo šňupol ? Keď jedného podvodníka miluješ a druhého podvodníka nemáš rád ?
Tak po vašom súdruh Kiska aby si pochopil
Na čo ? A kde by si zamestnal celebrity a ich deti ???
No a , papalášik má vždy pravdu aj keď ju nemá.
Čo si to dovoľuješ písať na pravde , pravdu !!!
Kedy ten podvodník prizná podvody a odstúpi !!!
Platy im nezvýšia , Érsek má v paží celé ŽSR.
Érsek feferón nech nekradne aby železničiari mali na konečné normálne platy a nie ako bezdomovci
5 novinárskych politrúkov by bolo dosť aj na odstúpenie Trumpety
Škoda že nemáme špionážne lietadlo , možno ich zgeglo v tomto usssa aj viac
Ficko sa na teba bude hnevať
Prečítal som to dunčovi a kňuči pod posteľou , celý sa trasie a nechce žrať
Ešte že nás štandardný politici naučili od 1989 žiť v pokore a chudobe
Ďalších voľbách sa už netreba mýliť a dávať hlasy týmto zlodejom
Pána Kotlebu bozaj r... a Fica z Dankom si môžeš pochlebovat
Odporúčame