Ó kuťa kuťa Harakter Belá čo totok :D
Ó kuťa kuťa Harakter Belá čo totok :D
Maroš Kotleba , Harabin to bude finále pochybujem že Slováci si zvolia niečo podobné ako máme teraz
Ak Venezuela sa podriadi zabudli dodať
Bodaj by si mal pravdu. Len správy spomínajú len Amerických dovolenkárov
Majú tam poriadny bordel v tom vedení , ktože to tam riadi , čo to je za celebritu !!!
To by bolo likvidačné , stratili by sme všetky celebrity a kaviarňach povaľačov
Robíš veľmi múdro . Ameriku jedine ignorovať a bojkotovať kde sa dá
Výborne spravil a mal im poslať za mláku do bieleho hymna odfotený vstíčený prostredník
USA je štát teroristov , kde zasiahnu tam trpí celé obyvateľstvo . Jedine Rusko a Čína sú stabilné a udržujú mier na zemi
V Blave čím väčšia celebrita tým viac má šancu sa stať šéfom , tam to tak berú a potom sa čudujú. Odborník , talent a ešte k tomu chudobný nemá šancu
A Harakter bude rád za 1% po výkone z Dankom a Ficom
Finále Kotleba a Harabin iné indivíduá Slováci nevolia
Choď rýchlo zmeniť fiktívny petrodolar lebo po Širokej, Ukrajine ani Venezuela zrejme nevinde USA fašingtonu a dlzoba sa heroicky zvýši Američanom.
Bodaj by si mal pravdu sorošovec a pán Putin by tam poslal komando a upratal to tam
Ja by som bol za aby Kremeľ zasiahol a netrápil Venezuelských občanov . Nasadiť elitu a lapit toho samozvaného nastrčené ho Amerikana a hodiť Venezuelskemu davu ako korisť nech ho rozporcuju
Odporúčame