Už som sa tešil že Ander :-(
Že tak americký satelit Nemecko neuvali na Ruský plyn sankcie :D
Dajú im pôžičku zavezu ich odpadom ktorý je na skladoch u kapitalistov .... poznáme to aj u nás to tak frčalo
Kua to by bolo pre Smerákov taký dlhý tunel :D
Ak nedajú američania pokoj tak pribudnú aj oni ;-)..... Bratia Rusi sú neporaziteľný ochrancovia mieru pre slovanský národ .
Hid je skrátka Hyd v parlamente aj preto sme tam kde sme
Ten Pelle grini nech si zoberie príklad z Viktora Orbána a nech už toľko nešpekuluje z eurofondami , už dosť nakraadol a mohol by už myslieť aj na vlasť a jej obyvateľov
Si zoberte aká hanba to zas je pre Slovensko, keď známy podvodník chce byť premiérom
Keby nebol podvodník a zlodej , kľudne mohol zaskakovat Andera z Košíc a Butora mu mohol robiť Piťa
Ľsns si moc nepolepši rátam tak max. 16% vo voľbách bude mať
Ander odstup do Ilavy nech začnú Slováci veriť v spravodlivosť
A má Danko ešte tie vložky a hviezdy či mu hrdzavili a vyhodil ich do koša :D
Odporúčame