A takýto nám tu vládnu ;-))))
V otrokarni zvanej Slovensko by odchod do dôchodku mal byť v 50tke
Čo ti došli argumenty ?
Však ho za to platia z Ameriky
Kotleba si z podvodníkmi nepodáva ruky.
Sranda keby zasa Američania z Nemcami rozpútali fašizmus tak naša Kyska by prvá bežala do Ruska sa zachrániť
Iba jeden Kyska
Z 10% na 15% znamená že pôjde hore
Sa bojíte pána Kotlebu , že Vám zruší mimovládky a budete musieť fyzicky pracovať
Standardisti sa len tak nedajú a spoja sa proti Kotlebovi
Jj ja tipujem 13% a menej podľa okolia ako sa ľuďom zhnusil Smer
Hlavne na chodcov si treba posvietiť na prechodoch
Práve Budaj a Kňažko sú tí ktorý nás zapredali po 1989
Ako začala Merkelova pozivat ekonomických migrantov do Európy , tak sa dejú záhadné veci v Európe
Tuneloval Fico a tunelovat chce aj Kiska
Novonarodené USA batoľa a už 66 000 $ zadĺžene
Stačí ako sľuboval že bude prezident všetkých a 210 000 voličov ĽSNS pohrdol čo je vlastne dobre ako sa ukázalo
Mne stačí realita , guľa stačí tebe
Ander bude hlboko sklamaný z reálnych výsledkov
Kiska majiteľ strany PUČ
Odporúčame