Dosť ste to zjemnili. To nebolo obťažovanie ale znásilňovanie.
Dosť ste to zjemnili. To nebolo obťažovanie ale znásilňovanie.
Dohovie ako sa v tej žumpe EU Frcko cítil? Svoj fekal už vypustil a čo dosiahol?
Ako premier by mal konať podľa vole občanov, voľa občanov by bola referendom vyslovená.
A o dva roky ho budú páliť v cementarskych peciach alebo sypať do mora.
Postavte dialnicu aj Bugarovi do zamčeku od Dankovej brány. A čo najrýchlejšiu.
Fico nech koná v prospech občanov a nech vyhlási referendum za vystúpenie z EU, za vystúpenie z NATO. Potom bude potom bude u mňa politik pre Slovenský národ.
Slovensko je pre EU kolonia lacnej pracovnej sily.
Kyšku menujem jednotkou sprostosti. Kto súhlasí.
Tak to potom majú dve tapacierovane izbyčky.
To už ale Slovensko nebude EU totalite a gangu Nato. Znova si budeš musieť oprašiť azbuku.
Britania si z Eurohujermi utrela anál v priamom prenose. Eurohujeri to nemôžu prežuť.
EU je symbol kolonizácie a zotročovania menšich štátov.
Vyplod si práve napísal ty z centraly mimovladky. Sleduj čo sa deje... Po Nemeckých parlamentných voľbách sa EU moloch rozpadne. Nemecko sa otvorí Kremľu a usatan sa vyparí ako smradek.
EU bude čeliť rozpadu. Prečo o tom neinformujete, že štati EU diktatúry silno čelia tlakom obyvateľov za rozpad EU!!!
Spravny americký titulek. Denno denne všetko proti slovanom a rusom.
Odporúčame