Asi, Ruske nerastné bohatstvo kole oči kapitalistom.
Asi, Ruske nerastné bohatstvo kole oči kapitalistom.
Hm? To nepísali na Ta3 to face to face:D Ale je to kvoli blonďakovi
Vas nam bol cert dlzen, pan perlič. :D Však už iba 2,5 roka bude perliť :D
A viete, že vo Francúzsku už začala vykurovacia doba? Vraj kúria autami na uliciach.
O toto jej išlo, chcela svojích vlastných pokémonov :D
Keď už tak, tak Kotlebu financuje iti5 žije a volá domů :D
Agneša vyjadrila solidaritu po funuse. Asi tiež čita ako náš hovorca.
Nemecko smúti a baby Merkel sa raduje z obohacovania samozrejme z kuľturneho.
Jediné čo vie okrem quatrovania je ešte čitanie.
Neuveriteľné policajt ktorý zastrelí v službe by mal byť zavretý. Má pomáhať a chrániť a nie vraždiť.
Akurát, že v Turecku sú jadrové zbrane. Ak by sa ich Turecko zmocnilo neviem, neviem čo by mohlo nastať.
Odporúčame