samozrejme, ved bez nich by to neslo..
samozrejme, ved bez nich by to neslo..
majo, tie zabery pripravovali uz davnejsie "biele prilby", ludia z tej partie, co inscenovali chemicke utoky v syrii a co spreneverili dotacie, ktore dostali od usahajzlov za predanu syrsku ropu, dalej od ck, eu a nemcov na charitativnu a dokumentarnu cinnost...
lepsie z bubliny ako z americke rici..
tak, ani poriadne nezacali a uz mau pruser ak hory..
9 cislo pometenca z tt
44 ani neviem, co pod tym naka stiha - pomozte, help ! hilfe !
14 jak by dal, z toho sa nevykruti, za to drvia a dalsich...
chudaci co sa narodili 14.4. 44 ani nevedia co ich v demokracii caka..
tymto prakticky sa usahajzlikom podarilo zastresit izrael a vylucit jeho ucast na utoku, skonci to zase v rusku a izraelci si budu s usmevom mädlit ruky, ako sa im podarilo zase odrbkat ostatnych...
tak preco vyhlaseni demokrati zaúadu sa nepoucili z historie a ticho toleruju a financne podporuju obnovu a rozvoj neonacizmu napr. v litve, lotissku, estonsku a na ukrorujne?
tych povodnych, alebo tych, co na povodnych spachali genocidu?
maju prestavku, biele prilby radia ako dalej.
budu, .. a aj na rusko, lebo za vsetko moze rusko, uz sa otroci z eu nechali pocut..
vyzera ze to video a fotodokumentaciu pripravujju biele prilby, asi zase dostali doiaciu na spreneverenie, tak to robia v bielorusku podobne ako v syrii, este si pockajme na chlor atd..
kurunu tomu nasadila neonacisticka litva, ta vyzyva k opakovaniu volieb, asi do vtedy, pokial nebudu zvoleni usahajzlami navrhnuti neonacisti..
slovenska policia tiez pouzila aj vo vrutkach strelne zbrane, aky problem,? ked na policajta niekto utoci studenou zbranou, cim sa ma branit -- usmevom?
usah@jzlici by to neziadali, keby sa jednalo o kupu ich zbrani, lenze iran na ich zbrane sseerie z vysoka..
mal by byt kdesi na floride, aj deti mu tam chodili alebo este aj chodia do skoly bud v miami alebo tam kdesi...
aj bieloruske volby z podobneho titulu bojkotovali a teraz vyskakuju, keby tam boli, museli by pouzit im nevyhovujucu retoriku.. to je ten problem zapadu - nedari sa..
tak je, obse ked dostala pozvanku, tak sa od volieb distancovala, aby teraz mola hulakat..
Odporúčame