iste si kyselica pripada ako james bond a gringo je jeho verny obhajca..
kyselica pracoval:
- podla svojho vedomia: teda to znamená, ze vedome porusoval zakony sr, oklamal volebnu komisiu a volicov tak, "padni komu padni"..
- podla svojho svedomia: tazko o nom hovorit.. jeho svedomie skoncilo pri zabezpecovani si vyhod plynucich z vysluhoveho dochodku a dalsieho tepleho miestecka na ukor statu aj za cenu porusenia zakonov.. zakryl skutocnu prislusnost k min. vnutra presunom do vkr,
- podla svojho presvedcenia: je presvedceny, ze porusovat zakony platne v sr je normalne, ked z toho ma majetkovy prinos,.

