samozvana hrdinka cichanovska usla do litvy, vra jej bolo smutno za detmi, ktore su tam ukryte uz davnejsie...
teraz nechala za seba na podnety zo zapadu bojovat niekolkych zaplatenych pomätencov, ktorym sa okrem siniek asi nic ine neujde..
rodi sa europsky precedens, "guaido v sukni", ked eu vyhlasi "vitaza" volieb cichanovsku a zablokuju financie a majetok bieloruska v zahranici, osvedceny scenar demokracie...

