Ja som si myslel, ze nasa politicka scena je v debilizme neprekonatelná. Briti ma presvedcili, ze to tak nieje.
Ja som si myslel, ze nasa politicka scena je v debilizme neprekonatelná. Briti ma presvedcili, ze to tak nieje.
A co takzvana Mala vojna 1939,, ked Slovaci zahnali spat za dedmarkacnu liniu madarskych nacistov?
Ty si cital ten clanok? Zda sa mi ze nie., alebo nerozumies pisanemu slovu.
Ukrajinska cirkev nebola rozbita, ved vzniklo nove centrum ukrajinského patriarchatu.
Koho cielom je podriadenie sa moskovskému patriarchatu? Celé trochu mimo, nemyslis :-D
Jedine s cim suhlasim je vytvorenie Svatej aliancie /Wojtyla - Reagan/ s cielom porazit komunizmus. A to sa im aj podarilo, chvala bohu!!!!
Rozedelenie patriarchatu pravoslávnej cirkvi na samostatnu Kyjevsku je uplne prirodzenym krokom, ktory je dôsledkom vojny medzi dvoma statmi. Dialo sa tak vzdy v dejinách a bude sa tak diat aj nadalej. Zapadorimska risa/Bizantska risa, rozne denominacie prvoslavnych cirkvi, katoliciznus/protestantizmus a z toho vznikajuce rozne narodne cirkvi, šíti/suniti atd....
Administracia cirkvi je uplne nieco ine, ako samotná vieera a duchovno.
Blaha.., neotravuj tu normálnych ludi. zmizni...!!!!!
Sa ukludni.., troll zaostaly. Si lubuješ v tom, ked zavesis na net trollsky príspevok a ludia ta hejtujú???
Vyhladaj pomoc!!!!!
Dankovi ide..., mam dojem ze on predostre zakon lem preto aby ho nasledne stiahol :-D
Odvod pre retazce, teraz tento nezmysel s hymnou. Uz sa tesim na predvolebne obdobie. Danko s cielom zvysit preferencie, nas urcite prekvapi este s niekolkymi perlickami....
Ale ved to je uuuuplne jasne ze Putinove kruhy ho tam budu drzat, kym sa da. Putin bude senilny, so slinou na boku a este stale tam bude sediet. Ved 70% zdrojov narodneho hospodarstva drzia v rukach putinisticki magnati a tento strav treba udrzat co najdlhsie,
Primitivi vo vedeni RKC nech sa staraju sami o seba a o svojich pedofilov vo svojich radoch.
Inak reakcia riaditela JOJ je perfektná...
Konecne sa tam bude nieco robit. Jedine hlavne mesto, ktore ma priamo pod hradom parkovisko vysypane makadamom a zaplavu bilboardov s pracimi praskami a inou "vkusnou reklamou"
Neviem ci si bratislavcan, ale to miesto nebolo nikdy planované ako zelen. Vzdy tam strali budovy, dokonca tie baraky sa koncom 19 st dotykali az hradieb. To ze tam teraz je naletova zelen, inými slovami burina, ktroru ty nazyvas zeleň, este neznamena ze to tam bolo vzdy. Od cias Keltov sa tam boli obydlia, to len primitivni bolsevici z Vychodu nechali zburat centrum BA a nechali ho zarast burinov.
Tupí madarski sovinisti je jedna z vecí, ktore ma vedia skutocne zdvihnut zo stolicky,
Ale vymysliet TAK tupý zakon o zakaze spievania hymny, mimo statnej navstevy,to je vec ktora u ma patri do tej istej kategorie ako madarski sovonisti . Tento navrh vela svedčí o samotnom navrhovatelovi.... nizke sebavedomie, skratkovite riesenie, detinske reakcie. Ked ma potrebu niekto spievat svoju hymnu, nech ju spieva. Pokial zacne porusovat zakon, na to mame policiu,,
Pamatam si, ked boli MS vo futbale, bol som na juhu Swiss, kde ziju svajciarski Taliani, Italia vyhrala zapas a vsetci Svajciari hovoriaci po taliansky oslavovali v meste, s talianskymi vlajkami a spievali talianske piesne a nikoho to netankovalo. To len Dankovi kleslo zase sebavedomie.
Ano beriem.., suhlasim stebou ze dajme tomu extremne precitliveny prislusnik madarskej mensiny to moze zobrat osobne, ze ich niekto neuvedie v debate o zásluhách o dobrom spolunazivani, Takze opravujem.., som hrdy na ľud Slovenska ze je tak nad vecou.
PS: ..to nechaj laskavo na mna, ze co vo mne vzbudzuje hrdost a co nie. Nic v zlom...
Dobre sa to číta. Aj ja som hrdy na nas narod, ze sme zanechali to "stredoveke" hašterenie a "kolíkovanie" si svojho uzemia.
Slovaci v tom maju jasno a zda sa mi ze trochu viac s prehladom pozeraju do buducna. Ci to je tak aj v Magyarsku, to velmi pochybujem....
Toto je dosledok nekontrolovanej emigracie do záapado-krestanskych krajin a absolutne nekritické prijiímanie vsetkych co poziadaju o azyl. Vznikaju trecie plochy medzi nezlucitelnymi kulturami a tato situacia potom uvolnuje tie najdiabolskejsie nizke pudy ci uz na jednej alebo druhej strane. Je to nepochopitelna tragedia co sa stala na NZ, ale aj toto je dosledok politiky Merkel a spol.
Je potrebne pomahat rozvojovym krajinam priamo u nich doma. Hlavne zabranovat konfliktom a cim dalej tym viac verim aj tomu, ze ochrana zivotneho prostredia, zastavenie globalneho oteplovania su tiez riesenia ktore pomozu uvoloneniu brutalneho imigracneho tlaku z Juhu na Sever, lebo aj o tomto to je!!! Ved v africkych krajinach je v priemere 35 miekde az 40 % ludi mladsich ako 15r. to je neuveritelna masa ludi, ktori doma nemaju perspektivu a ked oni sa daju na pochod smer Sever tak este len budeme v dobrom spominat na rok 2015.
Pri vsetkej ucte k zavrazdenym mladym ludom, staviat im pamatnik je naozaj uz za hranou.
Byt obyvatel Trencina, tak som proti. Otazne je, ci rodiny pozostalych s tym budu suhlasit...
Problem je, ze vy dvaja ficoidi ste ochotni obhajovat Ficov postoj a za cenu do oci bijúceho klamstva. Ved je jasne ze F na naslapnute na odchod z politiky (vsetci je výkveti zo smeru su bud odydeni alebo su na odchode).Niektori museli dokonca neuficialne emigrovat zo SR. Fico sa potrebuje obalit imunitou!!! A preco ??? skuste pouvazovat rozumom cervene kotrby....
Ach svatá prostoto !!!!
Inak Ficovi musi ist fakt o vela, ked robi taketo kotrmelce, nefunkcnost US, hlasovanie ako za Meciara, trapna tlacovka.. ze "ja chcem byt prezident US... ach jaaaaaj!!!!
Palacovy prevrat v Smere..., to bude show!!! Uz sa tesim smeraci sa zeru navzajom :-DDDDDDD
Odporúčame