Mas pravdu, bohuzial Rusom toto staci. Ich nikdy nezdvihlo zo stolicky akési porusovanie ustavy, zatvaranie opzicie, skrty v rozpocte (okrem zbrojenia), dokonca aj meskanie dochodkov veteranov sa obyslo bez protestov a veterani su v RF velavazeni...
Mas pravdu, bohuzial Rusom toto staci. Ich nikdy nezdvihlo zo stolicky akési porusovanie ustavy, zatvaranie opzicie, skrty v rozpocte (okrem zbrojenia), dokonca aj meskanie dochodkov veteranov sa obyslo bez protestov a veterani su v RF velavazeni...
...i samohonka tóže dobrá.
Vidim, ze náhla navšteva p. Babisa 17. novembra do Swiss priniesla svoje ovocie ;-)))))
Mozno prave taketo stadiony pomozu k navratu normálnych fanusikov na stadion.
Ty by si sa nemiesal, keby dostavbou NS by hrozili straty v rozpocte pre SK?
Este ze niesi v nijak dolezitej funkcii pre tento stat ;o)
Uz aby bola prec Mutti Merkel aj s jej nekompetentnou politikou. Ako kancelarka bola pre Nemcou asi dobra, teda co sa tyka hlavne hospodarskej a socialnej politiky. Pre EU jej odchod nebude zaidnou stratou. Zaplavila kontinent nelegalnou migraciou, s ktorou sa budu bortiť este nase deti a podporuje dostavbu nord Streamu aj napriek jej vcerajsiemu prejavu na pode EU parlamentu, kde vyzvala na dodrziavanie sankcii voci Rusku.To je az neuveritelne co si tato pani dovoluje. Urcite po odchode z politiky dostane miesto v dozornej rade Gazpromu, tak ako Schroder. Uz aby bola prec!!!!!!
Ja by som doda do nadpisu, ze ...."aj napriek tejto vlade, sa Slovensku darí"
s takym malym rozdielom..., ze na to aby Cesko sa dostalo na tak hlboké, zabahnené dno potrebovali nas export v podobe eštebackeho bolsevika a absolútneho mamonistu Babisa :-DDD
Ale inak suhlasim...
Pane boze!!!! Pokial by Fico nemal proti organizatorom tychto pochodov take vyjadrenia, ake mal, tak si normalne myslim ze si na seba sami zavolali NAK-u s cielom spravit zo seba skutocnych bojovnikov za Slusne Slovensko. Ale kedze Fico zjavne stratil dotyk s realitou, no tak teraz mu mozu tyto organizatori iba dakovat ;-)
...najviac sa mi paci, ze to ze ide o tzigoshov sa da slušným novinárskym opisom napisat tak, ze vsetci vedia kto je pachatel a zaroven je dodrzany zakon o zakaze zverejnovania etnicity pachatela :-))
To co sa tam dialo nazvat volbami, chce davku predstavivosti, ale budiš, nejako ten clanok treba nazvat :-)))))))
Aby boli volby volbami k tomu je treba mat na vyber medzi roznymi nazormi a kandidatmi. na Donbase nic take nebolo. Dokonca aj obyvatelia Dombasu povazuju tieto volby za docasne, kym sa nevytvori sirsia nazorova platforma, inymi slovami valnu mienku o volbach tam nemaju ani samotni volici.
Mozno by som aj bol ochotny uverit tomu, ze to je novinarsky hon na carodejnice, pokial by neslo o Babisa-cloveka totalne zavysleho na mamone a navyse kovaneho bolsevika s stb praktikami. akurat Babis to vysperkoval do extremu a nevadi mu obetovat aj vlastnu krv. Zrazu je jeho syn psychicky chory a jeho dcera ma bipolarnu poruchu. A to ze vyuzil ako miesto na unos/ukrytie Krym, tak to uz je iba smutne-zábavná symbolika.
Pokial by Babis nemal historiu aku ma, to znamen svoju stb-acko bolsevicku historiu, tak aj mozno uverim ze je to novinarsky hon na carodejnice. Ale toto su presne praktiky zvrátených bolsevikov, ktori sa skryvaju za demokraciu. Akurat Babis to vysperkoval do extremu, lebo kvoli jeho mamonu sa nestiti obetovat aj vlastnu krv. Aka nahoda zrazu, syn ma psychicke problemy a dcera trpi bipolarnou poruchou. Ak toto Cesi budu schopni odpustit, tak ja uz fakt neviem....!!!!!
Ruské vedenie ma specialny dar si postvat proti sebe aj tie posledne zbytky priatelskych statov v Europe. Greci vyhostli ruskych diplomatov pred cca pol rokom za nieco podobné a teraz Rakusania.
Tak ako ruske technologie stoja za nic, tak je to aj s ich spionmi :-PP
Len tak dalej putinisti... :-DD
V jednom filme raz zaznelo "Pre hlupáka je každý hlupák"
Cest práci !!
Rus je civilizacna skupina?? Hmmm, niekto si tu fičí na novoruskych teoriach o "ruskom svete" a inych putinistickych blaboloch ktore boli vypotene na valdajskom klube :-)))
Nezabudaj, pravda je len jedna, historia tiez a mozes sa snazit ohybat pravdu z lava do prava, no nepadri sa vam to!!!!!!
Gregor ............+3 mil
Kadirovec........+2mil (mozno)!!!!!
Myslim ze on sa povazuje za Dagestanca. Ako Rusa by ho rad videl iba Putin :-DD
Typické správanie pastierov koz a islamistickych padúchov!!!!
Uz teraz sa teším na odvetu ako Gregor nakope toho Ruského kadirovca.
Ten Dagestanec je další príklad pokrytca, ktori bojuje za česť svojej Dagestánie za západné prachy v oktagone v Las Vegas a žije v USA :-))))
Odporúčame