Maďari sa správajú ako rozdrapený fagan, ktorý si vyhliadne medzi deťmi vždy toho najslabsieho a komanduje ho a terorizuje. A navyše to tomu rozdrapenemu faganovi nikdy nevyjde a vždy dostane pozauši. A takto to je s Maďarskom uz od Trianonu :-))))) A vidím, ze zase si pýtajú pozauši. Slovensko by malo v rámci diskusie vo V4 jasne a rázne odmietnuť takéto podvratacke správanie voči Ukrajine.

