Slovenska Národná Pohroma priniesla akurát skazu, vrazdenie a obnovila deportacie zidov, ktore prezident zastavil v 1942-43. Najväčší omyl z čias bolsevickych školských lavíc pretrváva dodnes, ze Slováci povstali proti nacistickej okupacii. V čase vypuknutia povstania tu žiadny nacisti neboli., okrem vojenských pridelencov pri diplomatickych misiách. Takze lož na lož!!!
A partizani???? Jedna banda vrahov, lupeznikov povacsine vo veku pána Kunu (16-18).
Určite nieje co oslavovať...

