HASTA LA VISTA SEPARATISTA !!!!!!
UKRAJINE SLAVA !!!!
HASTA LA VISTA SEPARATISTA !!!!!!
UKRAJINE SLAVA !!!!
Čo to chlapci??? Hádka v putinistickom tábore???
Zjavne ste dostali rôzne podklady... :-)))))))
V DLR sa vraždia separovia navzájom a naše putinistické rusofilcky sa hádajú. Aj ked je upršaný víkend, netušil som ze ho takto prijemne prezijem....
Oprava: okupanti budú vyhnaný!!!
Kosovo a Krym su ako spojené nádoby??? Ved Rusi dovolili aby Kosovo vzniklo. Nic neurobili a nepomohli Srbom.
Ja neviem ako mám lepšie vysvetlit to, ze sporné su okolnosti za akých bol plebiscit vyhlásený a zrealizovany. Áno, mali právo na plebiscit, ale za určitých podmienok. Tie boli porušené. A preto výsledky su neplatné. Docasná okupacia Krymu a východu UA je docasna záležitosť. To je jedno či sa bavíme o horizonte 5, 10 20 rokov. Okupanti budú významný!!!!
.... tak ja uz fakt neviem. Poziadaj príbuzných nech ti zaplatia nejakú terapiu.
Fakt ti chcem pomôcť!!!!
Neviem co máš stále s tou Krupskou??!! Si sa naučil ďalšie historické meno a teraz musíš frajeriť na všetkých diskusiách a otravovať???!!!
OK...: Ludia, Salvador obohatil svoju historickú znalosť o ďalšie meno.!!!!
Ruky hore pre Salvadora!!!!!
Spokojný Salvadorko????
Ťažko sa prejavuje volá ľudí v mafianskych a vojenských režimoch. Krym stále zakladá svoju nezávislosť na plebiscite. Na plebiscite pod vojenským dohľadom, ked sa hlasovalo o vyhlásení plebiscitu v sále boli ozbrojení Rusi s kuklami na ksichtoch. Potom medzinárodné spoločenstvo súhlasili s plebiscitom ale za podmienky dohľadu OBSE. Putin s tým nesuhlasil. Prosím ťa, ani nevytahuj a neohanaj sa voľbou ľudu v tomto prípade. Práva a nezávislosť voľby boli v tomto prípade tak pošlapané, ze osudom Krymu a D aL republík je ich trvale neuznanie na medzinárodnom poli.
Co sa týka Kosova, to sa zhodneme. Ale to nema nic spoločné s Ukrajinou,!!!
Ale ja mám na háku celé USA!!!!!
Ja porovnavam UA a tie terorseparatistické republiky. Mna zaujíma Európa, nie USA...
Praveze po tomto atentate čím ďalej tým viac ľudí sa bude chciet zbaviť tejto okupacnej mafianskej zberby, ktorá sa likviduje navzájom kvoli vplyvu na teritoriach, kvoli kradnutiu peňazí atd...
UA ma vela problémov, ale stále je tam väčší poriadok ako v tých potratovych republikach, ktore nikto neuznáva.
V jednom filme bolo..."pre hlupaka každý hlupak"
Ty si presne týpek kvoli ktorým chodím rád sem na diskusiu. Aj sa pobavim, aj zistim ze hlúposť je stále veľký problem Slovenska. Priznavam ze som tak trochu nenapravitelný životný optimista, ale vdaka aj tebe som udržiavaný v strehu, ze je vela hlupakov okolo nas a je ešte dlha cesta pred nami....
Vďaka Ti. !!!!!!!!
Nebud otravný a nechaj ma na pokoji. Vidíš ze oslavujeme...!!!!!!!!!!!!
:-PP
Myslíš na bráne Inseminačnej stanice??? :-))))
Človeče, poziadaj rýchlo o posily tam u vás na štábe Nočných hyen.. Kukam ze máš dost vysoké nasadenie a hrozi ti prepracovanost!!!!
Ajaaaaj, "DLR" vyšetrovatelia vydali zatykač na ochrankara toho alkoholika Zacharcenka. Budú asi podať ďalšie hlavy a to doslova. To nevedia vyšetrovatelia, ze sa najskôr musia poradiť s Putinom, ze ako ma prebiehať zber dôkazov???!!!! Takýmto nezávislým vyšetrovanim robia zo svojho vodcu debila. Na to su tam tuším zákony !!!!! ;-)))
Aaaaaaaa, pánko je mysliteľ- osvietený putinista :-DDDDDD
Predbežné výsledky vyšetrovania políciou,,podotýkam políciou "DLR", su také, ze z atentátu je podozrivý ochrankár toho alkoholika Zacharcenka. Hned po čine zmizol a je vyhlasene po ňom pátranie.
Myslím ze žiadny "ukrofasisti, banderovci, marťani ani čertíci" niesu potrebni na to, aby likvidovali separov. To separi hravo zvládnu sami.
Držím im palce v tom, len tak ďalej :o))))))))
A to si sa dozvedel kde takéto ..ujoviny??!! Si si prečítal na Sputniku, alebo si sa dozvedel na jednej z vašich intelektualnych seáns pri borovičke???
V Odese prebiehala demonštrácia prevažne mladých Odessanov na podporu jednoty UA. Barikady začali stavať separi, oni boli aj ozbrojení. Peklo v Odese spôsobili bitkari a najati zoldaci z Podnesterska.
Zberba a chamrať ako Zacharcenko su mafosi prezleceni akože za vojakov. Princíp ostáva. Kradnúť, vypalovat a otravovat normálnych ľudí co chcu normálne žiť! Nestalo by sa to po prvýkrát ze si separovia vybavuju účty medzi sebou. A s najväčšou pravdepodobnosťou tomu bude tak aj teraz.
Čím menej takýchto magorov bude behať, tým lepšie pre Ukrajinu.
UKRAJINE SLAVA!!!!
PS: Hlupáčika máš vieš kde...?
HASTA LA VISTA SEPARATISTA !!!!!!!!
;o))))))
Neviem kam toto zakazovanie, prikazovanie az povedie.? Hlavne zakazovanie myslienok a ich prezentovanie je slepa ulicka. To uz vedeli v Starom Grecku a Rime. Praveze slobodnou a verejnou diskusiou by sa mali vyvracat argumenty druhej strany. Je pravda, ze na takuto vyspelu debatu potrebujete aj vyspely narod, ale Slovaci nemaju sancu sa k takejto vyspelosti dopracovat ked politici budu stale prikazovat co sa smie hovorit a co nie a akým štýlom...
ako poznam kapitana, prvy kto bude potrestany za nevhodny vyrok v parlamente bude on sam. Jednoducho preto, ze on ma stastie na taketo kotrmelce :-DDDD
Odporúčame