tu na Slovensku nikdy dobre nebude
tu na Slovensku nikdy dobre nebude
aha, znalec antického umenia
Valdis a Ty si ako štepil vo VB
Valdis, Ty si ale riaden obuch......prepáč....ale toto si vo svojich začiatkoch nezvykal
opýtam sa......bolo vo VB toľko slávy, keď zaštepili Alžbetu II.?
stačí umiestniť do priestoru motora .....Hygienický osviežovač do WC misy.....a je po probléme
a ak je všetko v poriadku....tak....veselé Vianoce a zdravie v budúcom roku
a takto, ......je všetko v poriadku?
Toto je čo? Zjazd priškvarencov?
aha, dvaja v jednom
ja pánov bijem, ničím, kynožím.....
a neber meno Božie nadarmo,
nech je Ti odpustené a nech Pán Ti je milostivý
súhlasím, ale ktorý de... tam dal takýto nadpis
....voľajako som z toho zmätený......
Odporúčame