tak dobre, smraď ďalej
Ty keď sa zmýliš tak aj pravdu sem tam napíšeš........už len vedieť od koho vieš ,že predchodcom súčasného primátora bol ČERT ,.........to znamená, že v Humennom bolo za čerta lepšie?
citujem.........
V Číne už podobný systém osobných identifikátorov funguje od februára tohto roka. Občania krajiny vlastnia personalizovaný “kód zdravotného stavu”, ktorý označuje ľudí s možnosťou voľného či obmedzeného pohybu. Tí, ktorých kód je zelený, môžu bez obmedzení cestovať. Ľudia s oranžovým a červeným kódom by mali absolvovať dvojtýždňovú domácu karanténu. Kódy vychádzajú z rozsiahlej analýzy dát, ktoré o sebe čínskym úradom poskytli samotní občania.
Miera evidovanej nezamestnanosti za október dosiahla úroveň 7,35 percenta.
citujem.......to odkukali od koltebu ?
bromhexin a vodka pomaha ?
K tomuto záveru dospeli vo svojej štúdii britskí vedci z univerzity v Cardiffe, uviedol server BBC. Experti zatiaľ testovali účinky ústnych vôd len v laboratórnych podmienkach, klinické testovanie na pacientoch majú však ešte pred sebou.
Podľa vedcov môže v boji s koronavírusom pomôcť ústna voda
Rúška, dezinfekcia a sociálne odstupy. K trojici najúčinnejších zbraní v prevencii voči nákaze koronavírusom SARS-CoV-2 sa po novom môže pridať aj ústny sprej vyrábaný na Slovensku. Vedecký tím maďarského virológa a klinického mikrobiológa Istvána Jankovicsa preukázal, že roztok použitý vo Virostop v spreji výrazne znižuje riziko nákazy. Jeho podstatou sú prírodné zložky bez vedľajších účinkov.
Rúška, dezinfekcia a sociálne odstupy. K trojici najúčinnejších zbraní v prevencii voči nákaze koronavírusom SARS-CoV-2 sa po novom môže pridať aj ústny sprej vyrábaný na Slovensku. Vedecký tím maďarského virológa a klinického mikrobiológa Istvána Jankovicsa preukázal, že roztok použitý vo Virostop v spreji výrazne znižuje riziko nákazy. Jeho podstatou sú prírodné zložky bez vedľajších účinkov.
si neprekonateľná
tento rok zatiaľ najdlhší blog, len ta ďalej, ukáž neprajníkom, čo v Tebe je
zle položená otázka.....Aké je Slovensko 31 rokov po Nežnej revolúcii?
Kde je Slovensko 31 rokov po Nežnej revolúcii?
kde je vôľa, tam je cesta
prečo by mal smradiť.....také Bielorusko ?......čo ak je to pravda......čo potom?
Krásný úděl máte dnes,
kráčet k zítřku, žít a kvést.
Krásný úděl, před očima růst,
vzhůru k výškám, každou chvíli kus.
Krásný úděl máme dnes,
kráčet k zítřku, žít a kvést.
Krásný úděl, před očima růst,
vzhůru k výškám, každou chvíli kus.
Když se podaří, co se dařit má,
když rozkvete růže z poupěte.
Když se podaří, co se dařit má,
tak je přece krásně na světě.
Když se podaří, co se dařit má,
když je slunce jako ze zlata.
Když se podaří, co podařit se má,
podaří se také poupata.
teraz si vedľa , jak tá jedľa , .......manuál o snehu z Uralu.....a teraz tápeš, čo včuľ.....???
neskaj som šúpal cibuľu, mala strašne hrubé šupy, bude tuuuhaaa zima......
Odporúčame