Ty musíš byť redaktor tých novín..........
Ty musíš byť redaktor tých novín..........
neodpovedal si mi na otázku, tak ešte raz......
.....včera o 19,48hod. si písal niečo o vápenke, mohol by si to vysvetliť?
včera o 19,48hod. si písal niečo o vápenke, mohol by si to vysvetliť?
potvrdil si to
človeče, Ty to máš v tej lebeni riadne vymleté
človeče, Ty to máš v tej lebeni riadne vymleté
včera o 19,48hod. si písal niečo o vápenke, mohol by si to vysvetliť?
bavíme sa s valdisom
strážmajster nestrážmajster.......bol si bezúhonný , či nebol?
to myslíš vážne?
hm, ale prečo ho nezobrali do VB?
hm, tak ty nás chceš kádrovať
dilema.......prezidentka zákon nepodpíše, bude podaný odpor na ústavný súd,.........zákon teda ešte neplatí
po podaní odporu, bude ústavný súd rozhodovať o súlade s ústavou.....kedže zákon ešte neplatí, ústavný súd nie je ním viazaný, môže ústavný súd rozhodnúť o nesúlade zákona s ústavou?
... od 8. júla 2010 do 4. apríla 2012.....dlh HDP z 41,0% na 51,8%
OKUPANT,
zisti si to sam, Ty si jediny na Sk, kto o tom nevie.
Smer zlyhal na tom, že do popredia dal okresné a krajské elity, tu zlyhala práca s radovými členmi.......mnohí z nich by to zvládli lepšie, Smer skrátka "pošiel" na krásu.
Iveta Radičová, predsedníčka vlády ... od 8. júla 2010 do 4. apríla 2012.....dlh HDP z 41,0% na 51,8%
R.Fico rok 2012.....2019.......48%HDP
Smer zlyhal hlavne v personálnej práci s kádrami....pchal všade stranícku elitu, zabudli na ľudí z regionov, na stredné kádre,........
Fico a Smer vládli 12 rokov a neurobili žiadnu nápravu......teraz ju majú....na TA3 je tlačovka.......neskoro pán Fico
Odporúčame