on je ona......len ďaľšia.....Blog.Pravda.sk stránka...... ona je aj porku
on je ona......len ďaľšia.....Blog.Pravda.sk stránka...... ona je aj porku
ono to skôr bude goodbye Musk
????????????
Ty si nemohol byť strážmajstrom, strážmajstri majú úroveň
Prepare for the storm, because it is coming for us
https://translate.google.com/translate?hl=sk…
a Dow Jonesov index stúpa a stúpa
po analýze diskusie......diskutujúcich nickov je tu ako maku.........skutočných diskutujúcich, ako šafránu........
nové povolanie..........menežér medveďov...... na ktorej VŠ bude zriadená nová katedra?
budú nás vodiť do dvoch skanzenov.....v jednom budú diskutéri Sme a v druhom diskutéri Pravdy
opýtam sa.......ktorého štátu.... /názov aerolínií/..... bolo lietadlo, ktorým leteli?
Ty si sa pýtal ostraváka, tak nech Ti odpovie.......ja sa pýtam Teba
aké vulgárnosti, aké porušovanie pravidiel?
Odpovedz prečo je pre Slováka podla teba dobrý nápad byť proUSA.....vďaka
"len ďaľšia" virtuálna blgerka
Odporúčame