citujem......:"Ver, ak by sa ti takýto sen s touto kapitalistickou „slobodou“ bol prisnil pred novembrom 1989, tak by si sa zobudil celý spotený a považoval by si takýto sen za neskutočné zlý sen !"
....a dodávam.......:"Na námestia by neprišla ani noha".

