neodpovedal si mi na otázku.....takže....si na dôchodku....bývalý policajt......máš cez 60 rokov .....policajtom /príslušníkom VB/ ....vtedy nebola polícia , ......pred 1989.....ale bola VB....bajočko máš 62
aj viac ...mínus 31 rokov....je 31 rokov , si možno mal, ked si vstúpil do zboru,a to si vstúpil určite skôr, a ked chcel niekto byť vo VB musel byť, alebo sa stať členom..................Československej.......
.........bavíme sa na valdisovi..........

