leští svoj obušok a spomína......
príbeh...... robil prijímačky ......komisia mu dala otázku, aby vyskloňoval...."město"....a začal.: "mě sto, komisii dvěstě a Vám náčelníku třista".
leští svoj obušok a spomína......
príbeh...... robil prijímačky ......komisia mu dala otázku, aby vyskloňoval...."město"....a začal.: "mě sto, komisii dvěstě a Vám náčelníku třista".
citujem......
...ale tento bol postavený po nežnej...nejak ty to nesedí... neďaleko je podobný pre chodcov a cyklistov a ten stojí už 45 rokov a v pohode...
Škorpion Škorpion
7688329 dnes
13:44
Pretoze platí, že to zhatí jen vepři boubeletí z hlavného stanu
na fejsbúku jedna mamička ukázala bločik od jedného dentistu...... dcérke vytrhol mliečny zúbok.......na drevo dentistovi musela vyplatiť 50 euro.......zaujala ma tam jedna položka .....15-20 euro konzultácia......predaj whisky stúpne, Tak sa bojuje proti krize , ekonomickou aktivitou , mlaska spokojnostou miestny dentista
ciujem lektora 29.07.2020
16:24
Ti "červení diabli" tu nastavali; kilometre ciest, z jednej dediny do druhej, kadeakych kulturakov, škôl, zdravotných stredísk, nemocníc a neviem čoho a teraz to musia títo demokratické sily udržiavať!!???
napríklad zapojiť do práce do dvoch rokov 50 až 80 programátorov .... a to je problém?
rok 2017:
VW zaplatí USA za emisný podvod 4,3 miliardy dolárov. Koncern priznal, že spolu s touto pokutou náklady na urovnanie škandálu presiahnu sumu 18,2 miliardy dolárov,...........?????????????????
stihli za päť rokov od ľudí vyzbierať neuveriteľných 62,78 miliardy slovenských korún, čo sú viac ako dve miliardy eur.............
Kde sú tie prachy?
a zazobaní kapitalisti natŕčajú ruky, lebo koronakríza
nemyslím, toto je také virtuálne hranie sa na socialistov, ..........
vidíte Vy dvaja maturanti..... /malinová/,...... dočkali ste sa......brehy prišiel
ak je Chmelár socialista, tak ja som virtuálny bloger .............a to mám tiež dve maturitné vysvedčenia a jeden výučný list
očujte, Vy dvaja maturanti, dohodnite sa, či babka, alebo slobodná matka učiteľka
a čo tak Tvoja gumená maketa....
tfuj, už som ako peter s viluškom
Odporúčame