a čo Tvoj vzor Pinočet?
Združenie miest a obcí by mohlo nahradiť išpána a vicišpána
..........., ale aj debilný článok,.....ja by som navrhol.....namontovať elektrocentrálu do kufra
to sa im tam byvakuje, keď si pridali 1500 euro
Prvýkrát od revolúcie sa Slovákom podarilo reálne zarobiť viac ako v roku 1989 až v roku 2007, a to len o necelé tri percentá. Vlani sme reálne zarábali viac ako v roku 1989 o zhruba 30 %. Aj tento pohľad na vývoj reálnych zárobkov je však do určitej mierny skreslený. Na úroveň priemernej mzdy si totiž mnohí Slováci ani zďaleka nesiahnu a tí, ktorí zarábajú menej, si zo svojho platu môžu aj menej dovoliť kúpiť.
ten nadpis ......posledná večera........napovedá otázku: "Kto bude tým.................?"
Prvýkrát od revolúcie sa Slovákom podarilo reálne zarobiť viac ako v roku 1989 až v roku 2007, a to o necelé tri percentá.
redaktor Toma má zbytočné starosti, že kde nájsť financie.........jedna z možnosrí ....znížiť o 50% platy novinárom
Netvar sa, že si až taký hlúpy, že nechápeš, aký je rozdiel citovať niekoho, informovať o tom, čo niekto povedal
500000000 ÷ 30.126=16596959.437 eur......
opýtam sa .......
koľko musel mať obrat, aby mal tak vysoké odvody a dane?
zaspievajme si ..........
: Lístoček z brezy dolu vodou pláva,
dievčatko za ním bielou šatkou máva.
Plávaj len, lístoček, k môjmu milému v diaľ
a pozdrav jemu odo mňa odovzdaj.
a aká je výška brezy?
to druhé miesto......ako pri hlasovaní o Zlatého slávika
citujem........Každý tretí Slovák by chcel za premiéra Petra Pellegriniho (Smer)........
.......to teda znamená, že Smer bude mať 30%
mne je čum a fuk USA alebo Rusko, ale prepáč mi....Ty si ale riadéééén.......
Odporúčame