nech pomáhajú zdravotníkom, aspoň nejaký osoh
nech pomáhajú zdravotníkom, aspoň nejaký osoh
nie, chytiť a zavliecť do Wu-chan
to plus som mu dal omylom, mea culpa......
no Ti pána, korona vírus dorazil na Slovensko
no Ti pána, korona vírus dorazil na Slovensko
Kde sa nič nezaseje, tam sa nič nenaveje. (Slovenské príslovia)
Ty sa zabávaš? My sa zabávame na Tebe.
citujem......
K svojim problémom s bývalým režimom sa často nevracala – vravievala, že dôležitejšie je venovať sa problémom súčasnosti.
ak od soboty nebudú jazdiť autobusy, tak ľudia vytiahnu autá a klíma dostane na bendžo, čo na to povie Greta Thunbergová?
...... Lunter...........vláda má riešiť problém v BBSK
.......Polášek........vláda má odpustiť dlžobu 15,2 mil. eur Košiciam
aha, to si študoval za socializmu a využíval jeho nedostatky.
kdesi som čítal.......
....Vedci dospeli k záveru, že 2019–nCoV je kombináciou koronavírusu objaveného u netopierov a ďalšieho koronavírusu neznámeho pôvodu, ktorý sa dostal k ľuďom od hadov.
pýtam sa...... ako sa ten vírus dostal k hadom a netopierom?
Váš príspevok bol uložený.
Príspevok sa v debate nemusí zobraziť okamžite, ale až za pár minút. Ďakujeme za pochopenie.
Odporúčame