kdesi som čítal.......
....Vedci dospeli k záveru, že 2019–nCoV je kombináciou koronavírusu objaveného u netopierov a ďalšieho koronavírusu neznámeho pôvodu, ktorý sa dostal k ľuďom od hadov.
pýtam sa...... ako sa ten vírus dostal k hadom a netopierom?

