Prieskum agentúry Focus: Smer stále na čele, SaS a KDH takmer na hranici zvoliteľnosti
Prieskum agentúry Focus: Smer stále na čele, SaS a KDH takmer na hranici zvoliteľnosti
ďaľšia zápletka do telenovely
výstižné........sociálna hniloba
takže nie ekonomická a finančná kríza, ale "Priemysel ustúpi klíme",.........
aj Ty si toho dôkazom
beriem tých chobotov spať, boli to fanúškovia a nie hokejisti, ale aj tak, mali začať z 1. ligy
Slovan po odchode z KHL mal začínať v max. v 1. celoštátnej lige, takto by si Tí choboti v Slovane uvedomili, že nič nie je zadarmo, , oni sú už zvyknutí, že sú niečo výnimočné, patrilo by sa im padnúť na hubu a začínať ako ako začínajú v Martine, v Skalici.....
dovolím si citovať:
A čo sa zmenilo?
Zmení sa niečo?
Lebo zisk a peniaze sú stále zlatým teľaťom, okolo ktorého tancujú tí, ktorí sa tešia terajšiemu systému a vyhovuje im to, v akom stave sa nachádza tento štát a spoločnosť.
s prepáčením kravina.........
Podľa môjho názoru osobou zodpovednou za to, aby všetcia občania Slovenskej republiky vedeli, čo robiť, keď cítim “všade naokolo plyn” je ministerka vnútra.
"ja by som odvolal ministerku školstva"
pán Vallo, len takto ďalej, Bratislava potrebuje ešte vyššie dane, pre Bratislavčanov je to vykročenie správnym smerom.
Odporúčame