nestalo by sa to, keby tam bol šimpanz Ham, ktorý už v roku 1961 dokonca riadil svoju „loď".
nestalo by sa to, keby tam bol šimpanz Ham, ktorý už v roku 1961 dokonca riadil svoju „loď".
ypsilon a ešte k tomu v češtine, Ty musíš byť novinársky elév....ostuda jak trám....C'est une honte..
...
žalobaba.....
...napísal si, že..... ja doňho zabaľujem hovná od mačky ....to znamená, buď si ho kupuješ, alebo ho máš predplatený
...ale v kontexte je to tak, že si si ho kupoval a aj čítal
za dobrých časov na Sme, niekto napísal....Dnes platí, že v každom vyspelom právnom štáte funguje demokracia a platia aj demokratické princípy. Táto skutočnosť sa však končí za bránami fabrík a podnikov. Tu prestáva platiť demokracia a nastáva autokratické vládnutie vlastníka nad jeho spoluobčanmi.
ale v kontexte je to tak, že si si ho kupoval a aj čítal
napísal si, že..... ja doňho zabaľujem hovná od mačky ....to znamená, buď si ho kupuješ, alebo ho máš predplatený
zmeň si nick na chrobák Truhlík..... všade bol, všetko vie a všetko pozná
1.3.2013
Sedem družíc vyniesla svojou raketou na obežnú dráhu okolo Zeme India,
Ak ju však chcú jednotlivé krajiny využívať, je to ich právo, dodal podľa DPA s tým, že na takéto účely by nemali byť používané financie EÚ........
....ale elektrinu od nás brať to áno, čo?
Odporúčame