id obleč si žltú vestu a choď protestovať do Paríža....čo hodia po Tebe?
Choď protestovať do Barcelony....čo hodia po Tebe?
id obleč si žltú vestu a choď protestovať do Paríža....čo hodia po Tebe?
Choď protestovať do Barcelony....čo hodia po Tebe?
Co je na elitě nejpřekvapivějšího? A udrží své postavení?
Překvapivého není nic. Je to velmi jednoduché – mají moc a peníze a chtějí si je udržet. A udrží si je, když ostatní zůstanou ignoranty. Jedinou nadějí je vzdělání - uvědomění si, že ti na vrcholu potřebují ty dole, ale opačně to neplatí.
Kurz si poradil so Slobodnými, poradí si aj s týmito
chlape, vtedy to nebolo bohvie čo, ale teraz ...však zbadáš
na Slovensku bude vtedy dobre, keď bude v Bratislave zle
nič v zlom, ale LSPP je do 22,00 hod. ,neboj, stihneš
alebo si platený redaktor.....
Tvojim štýlom... prepáč...
no, keď sa obzrieš po svojej rodine
valdis, klameš, moj brat berie dôchodok z Ciech,klameš......
Vinšujem, vinšujem,
kým dačo počujem.
Na stole pálenka
a v rúre pečienka,
dajte mi z nej.
Vinšujem vám šťastlivý tento Nový rok,
že nám dal Boh starý prežiť
a nového dožiť.
....kto nezažije, neuverí.....
Odporúčame