Briti si z Europskej Únie robia prču
prosím Vás, už dosť!. Valí sa to na nás zo všetkých strán, noviny, rádio, televízia.... zdraželi potraviny, viacej platíme za lieky, stúpajú ceny energií, slušnosť, úcta -pomaly neznámy pojem, Vy si myslíte, že ľudia sú húpi?.Že ich môžete oblbovať do nekonečna? "Túdle" , raz to praskne a potom........
citujem:
Slovenská republika zarobila privatizáciou štátnych bánk celkovo 42,7 mld. Sk. Uvádza sa to v Správe o rozvoji bankového sektora a hodnotení obozretného podnikania za bankový sektor k 31. decembru 2001, ktorú v piatok schválila Banková rada (BR) Národnej banky Slovenska (NB )
42,7mld sk..... delené 30,126=...cca 1,417mld eur
a keby ešte bryndzové halušky vedela variť
ja si myslím, že toto bolo aj akési upozornenie západnej Európe: "Toto je kresťanská krajina
radosť vládnuť na Slovensku
hmm, zaujímavé......
Nehovoriac o tom, že postaviť sa všetkým členom v tajnej voľbe je vrchol demokracie.
stačilo mi prečítať zopár príspevkov a povedal som si.... budem voliť Fica.
Len tak ďalej, osočujte, posmeškujte, či Fica, alebo iného politika, vyvoláte opačnú reakciu, .......
Preferencie im porastú, ....Vy to nepochopíte, ale na Slovensku je to tak.
dovolím si citovať:"
Neraz sa už stalo, že sa nepodarilo dokázať niečo človeku, o ktorom boli všetci dôvodne presvedčení, že je páchateľom. Nemusela za tým pritom byť ani chyba súdu, ani nedôslednosť vyšetrovateľov či prokuratúry. Stačilo, aby indície, hoci silné, boli takej povahy, že sa nemohli premeniť na dôkazy.
To nie je kuvikanie, len pripomienka, aby sme nezabúdali, že nie každý zločin sa dá dokázať, i keď o páchateľovi nikto nepochybuje.
Toto je na Pulitzerovu cenu.......
a nie a nie sa ponoriť
tak nám to tu o ekonomike, číslach a matematike trochu objasni
žralok sa vynoril
Odporúčame