skúšal
tak zrušme stíhačky , rozpočet bude vyrovnaný a opozícia bude spokojná
A nepustit papucha na debatu .lebo ju zas zrusa jak pri harabinovi.
....sväté slová.....
veteráni majú rozum, šetria sily, uvažujú, tento šport ich živí, aby čo najdlhšie vydržali - a mladí- nadržaní- trrrt- a po troch-piatich rokoch je po ňom.......
pán Harabín, je to o ničom, len dobláznite ľudí.
bayočko 200-250 milionov libier
autor pravdepodobne svojim článkom chcel nadviazať na Bod zlomu, inak si to neviem vysvetliť
podľa reakcie stojka a Vila, budú musieť byť prechody opatrené zábradlím
a čo keď ten Mig čo spadol, išiel z medzinárodného cvičenia? A došiel mu benzín.
Podľa informácií polície môže za nehodu nedostatok paliva. „Finálna príčina bude vyšetrovaná, ide zatiaľ o predbežnú informáciu,“ dodala polícia na facebooku. Podľa polície mohol byť nedostatok paliva spôsobený aj poruchou.
otázka, aké dane, Vy dvaja, by ste platili v Nemecku?
Odporúčame