opýtam sa.... neexistuje možnosť zhabať auto?
opýtam sa.... neexistuje možnosť zhabať auto?
ťažko na cvičisku, ľahko v boji..... takže Briti si nacvičili evakuáciu obyvateľstva
ale si mu sadol na smeč, mrňús
Javúrkov slovný zvrat sa stane legendárnym ".....ak sa raz potvrdí....."
očuj, takých ako Ty som mal v robote zopár, veľa rečí, málo skutkov, hovorili sme im brigoši- najradšej sa opierali o batár.
ešte raz to zopakujem :"Človeče, Ty musíš byť starý socialistický lampasák na dôchodku."
človeče, Ty musíš byť starý socialistický lampasák na dôchodku.
ono, uvažoval som, keď to vypuklo, že čo sa z toho vykľuje, a ono vykľulo sa, nedajú a nedajú pokoja......
Polícia v Iraku rozháňala dav demonštrantov za pomoci ostrej streľby
....prečo nenapíšete........Polícia v Iraku rozháňala dav streľbou do demonštrantov?
pupušššom nadomnou a podomnou.......ako hovoril ten deveťák, keď sa mu záložáci vracali ožratí z opušťáku: "Úrvy a vodka, úrvy a vodka, ako malé deti, ako malé deti".
dal som omylom + , neprajem nikomu nič zlé, ale som len na začiatku diskusie a musím povedať že... neskutočné...
Odporúčame