čo ste doma mleli mak?
čo ste doma mleli mak?
pre vedenie polície .... čo tak raz za rok zobrať helikoptéru a urobiť rekognoskáciu vytypovaných terénov
aha, tak Ty si tu jen z tých tajných štátnych radcov
pre recidvilistu a krkavca... zobrať Vás na komorové poruby a poseriete sa
navrhujem na STK - kontroly umelou inteligenciou, pod vedením SaS
a ešte upozornenie, sú tu rozbíjači diskusií, však vieme ktorí, nereagovať na nich
13 200 na 15000, to je skoro na férovku., .....nie ako u nás....patnásti na jedného
ale, nemalo by sa,... tvrdé y, mäkké i, čiarky-súvetia, čiarky-spojky, veľké a malé písmená, ....nemalo by sa, ale stáva sa....to je hanbáááááá!
Do blázinca prišiel nový dentista a predstavuje sa pacientom.
Dobrý deň, som váš nový dentista!
Zozadu sa ozve hlas: To nevadí.Všetci sme tak začínali.
keď majú toho dosť, tak prečo sú nespokojní?
rýchlosť mazania je údajne neskutočná
a Ty? Teba odkiaľ odpálili, že si tu môžeš písať ako chceš?
do roka a do dňa, bude dilema mnohých....... bude lepšie, keď odídem, alebo keď ma oni vyhodia?
Odporúčame