Nie je, oni to rátajú až od 1941 keď ich napadli Nemci a končia, keď dobyli Berlín.
WWII trvala od prepadnutia Poľska do kapitulácie Japonska, čo je o dva roky viac.
Nie je, oni to rátajú až od 1941 keď ich napadli Nemci a končia, keď dobyli Berlín.
WWII trvala od prepadnutia Poľska do kapitulácie Japonska, čo je o dva roky viac.
V roku 2000 mal USD podiel cca 72%, vlani cca 58%.
Nastala.
Nie je zase také ťažké overiť si fakty skôr, ako niečo napíšeš.
Okrem toho, ty vieš rátať, takže PENAM má 2%-nú ziskovosť oproti reťazcom, ktoré majú 3%.
Vydávanie dokladov je napríklad proces, ktorý by mohol byť plne automatizovaný. Namiesto toho živíme stovky zbytočných úradníkov.
Ďaleko od pravdy nebudeš...
Sorry, ale mne to príde ako nejaká africko-gruzínska liga, nie slovenská...
Skvelé! Nepustí ho žiadna krajina EÚ a Putin s kamennou tvárou vyhlási, že oni mier chceli, ale EÚ ho zmarila. A zase má pár mesiacov k dobru.... 😜😜😜
Možné to je, ale titulky robí redakcia, nie zamestnanci komunikačného odboru.
Je sprostosť porovnávať bieleho Európana s Kórejcom - nič rasistické, ale oni jednoducho majú geneticky menší pankreas, takže úplne inú toleranciu na inzulín, sú náchylnejší na cukrovku, majú viac viscerálneho tuku, nižšiu toleranciu na alkohol, majú bežnú intoleranciu laktózy, ... Tisícročia mali úplne inú stravu, tak sa ich telá k=ŕmené ryžou, sójou a rybami adaptovali úplne inak ako európske, založené na strave zo živočíšnych bielkovín a tukov, neskôr obilninách a zemiakoch
Cukrovka má dva druhy, pri prvej sa podáva inzulín. Druhá - diabetes melitus - je inzulínová netolerancia a je to civilizačná choroba súvisiaca s nezdravým životným štýlom, o ktorej väčšina ľudí ani netuší. Jedným zo sprievodných javov je nadváha - a sme doma....
„Ex iniuria ius non oritur“ - z nepráva nevzniká právo, to je jedna zo základných zásad rímskeho, čiže európskeho kontinentálneho práva aj medzinárodného práva. Prišli sem nelegálne, a tak nie je čo riešiť, domov s nimi! 😜😜😜
Zato vnúčatá si celkom prídu na svoje... 😜😜😜
Čo s tým má zase rusko-ukrajinská vojna?!?!
To rovno môžeš písať o vraždení Banderovcov na východnom Slovensku, kde zvaraždili 49 osôob.
"Vatikán súhlasil s dočasným zrušením sviatku 15. septembra"
Zase hoax v titulku. Vatikán nesúhlasil so žiadnym zrušením sviatku ani nikto žiadny sviatok nezrušil. Iba počas neho nebude pracovný pokoj. 😜😜😜
Takže áno, je to v súlade s ústavou SR, vychytralý súdruh Dostál. 😜😜😜
Hovoríte to isté.😜
Trumpovi sa nič nevypomstí, lebo Trumpa nijako neohrozuje fakt, že si Putin zaberie nejaký ďalší kus Ukrajiny. Trumpa zaujíma obchod, a Putinovi oligarchovia sa radi postarajú o to, aby fungoval.
Inak Exxon mobile sa už zase vracia do Ruska a kým sa naši "lídr" spamätajú, získa aj veci po európskych firmách a EÚ zase utrie hubu. 😜😜😜
Mení to niečo na ich vplyve na svet?
A ty by si to neurobil?
Keď sa chce niekto modliť, môže sa aj bez kňaza, či?
Odporúčame