" s tým, že ho majú zverejniť 20 rokov po jeho smrti. Sum zomrel v roku 2006, obálku otvorili tento rok v septembri "
To sa už rok nedalo vydržať? Prečo?
" s tým, že ho majú zverejniť 20 rokov po jeho smrti. Sum zomrel v roku 2006, obálku otvorili tento rok v septembri "
To sa už rok nedalo vydržať? Prečo?
Srandovné, že Česi kvôli našim protiukrajinským postojom zrušili spoločné rokovania vlád, a Ukrajinci ich s nami majú ďalej... 😜😜😜
Ja už ženatý som, takže nikoho sa nepítam, či je pani alebo slečna.
Ale naďalej sa ťa pýtam . ako to teda deliš ľudí? Muži, ženy... a čo? Deťom vysteľuješ, že v škôlke sú chlapci, dievčatá a... ?
Nikdy som netvrdil, že neexistujú. Tvrdím, že netúžia po tom, aby o ich probléme všetci vedeli.
V článku píšu iba, že "napríklad z financovania Európskej únie či na technike zo Spojených štátov a Nemecka. " Ale snáď vedia, z čoho konkrétne to vyskladali.
Však? Aj ja som spokojný, koľko mi nadelila. 😜😜😜
Skrátka táraš. Muži a ženy, chlapci a dievčatá. Nič iné...
Ronaldo dal dva góly? Zaujímavé, lebo exterti tu pre pár dňami písali, že Ronaldo je zbytočnou príťažou...
Aký škandál? Škandál je akurát bulvarizácia Pravdy.
Odbočuješ od témy. Čo odborná literatúra uvádza o tom, ako ty konkrétne oslovuješ ľudí? 😜😜😜
Áno, Amíci to majú veľmi dobre vyrátané. Len smola, že v EÚ z toho nemáme nič.
"Obe strany sa dohodou zaväzujú k transparentnosti a dodržiavaniu politiky nulovej tolerancie voči korupcii."
Tak to sa teda našli.... 😜😜😜
„Peter Kotlár je šarlatán. Hovoril som to viackrát, a som rád, že sa s takýmto názorom už stotožnili aj orgány činné v trestnom konaní,“ povedal dnes na tlačovej besede lekár a poslanec za SaS Tomáš Szalay
Ako vie, s čím sa stotožnili OČTK? Vyšetrovanie má predsa prebiehať nestranne a hľadať dôkazy aj v prospech obvineného. Alebo sa pokúša ovplyvňovať vyšetrovanie?
No tak podal. Aj Nemci majú kadejakých čudákov....
Zákon je predpis. Ty si zjavne mýliš čísla.
Dobre, a s čím konkrétne je jej konanie v rozpore?
Keď nejde do basy multiúplatkár Makó, prečo by ma ísť do basy jeden z tých, čo ho uplácal?
LGBTI
B - bisexuáli - odvodené od BI, čiže DVA - ľudia, ktoých priťahujú OBIDVE pohlavia
Tak čo kua riešite?!?! 😜😜😜
Bežne v živote rozlišuješ mužov, ženy a nebinárne osoby? Smiem sa opýtať, ako ich teda oslovuješ? CHlapi, ženy a ... kto vlastne?
Správne je to skôr ideologická doktrína, ale skracuje sa to na ideológiu, ako sa konšpiračné teórie skracujú na konšpirácie, čo je tiež niečo úplne iné.
Odporúčame