Na čo by si sa chcel skladať? Ako konkrétne budú zbytočne vyhodené? Veď sa presunú zo štátneho rozpočtu do štátneho rozpočtu.
Na čo by si sa chcel skladať? Ako konkrétne budú zbytočne vyhodené? Veď sa presunú zo štátneho rozpočtu do štátneho rozpočtu.
Suverénne Slovensko - čo na tom je zlé?
Britsko-poľsko-ukrajinský terorizmus. Nemci im to raz vrátia...
Jemu sa našťastie nič nestalo, takže "All for FIAT" by malo stačiť 😜😜😜
V každej armáde k šikanovaniu dochádza a všetky armády to samozrejme popierajú.
Dosť podobne, ako školy, všakže...
Ale ten, čo šikanuje, sa nezastrelí. Takže v tomto prípade to sotva bola šikana, skôr spor pod vplyvom...
Ex-kádehák Žilinka je v tom aspoň autentický na rozdiel od ex-zväzáčika Dostála. 😜😜😜
PES breše a karavába ide ďalej 😜😜😜
Fico musí strašne žiarliť na Orbána. A snažiť sa môže, ale už sa tam nevopchá.... 😜😜😜
Tí boli menej nebezpeční.
Presne tu je pes zakopaný - NULOVÁ OSOBNÁ ZODPOVEDNOSŤ.
Nie ministerstvo zverejnilo a nie reortu horzí pokuta, urobil to niekto konkrétny a ten by mal niesť zodpovednosť!
A to sú aj podstatne vážnejšie problémy, ako táto ujovina...
Nedá sa mu uprieť, že strhnúť pozornosť na seba dokáže vždy.
Môžem potvrdiť.
A nie? Nie len že zastavil NS2, získal komplet ruský trh dodávok ropy a plynu do EÚ, zaviedol nám clá a my mu ešte ďakujeme, že nie až také vysoké, nakupujeme uňnho zbrane za miliardy, a on si zobral ukrajinské suroviny. Na náš, európsky účet, dokázal zarobiť stámiliardy.
Tomahawky sa odpaľujú z lodí, ešte potrebujú poriešiť odpaľovače. Iste, Ukrajincom to pomôže trafiť pár desiatok cieľov navyše, ale dynamiku to veľmi nezmení a Rusom to dá ďalšiu zámienku na pokračovanie bojov. Okrem toho v ruskom arznále sú Kh-101, triafajú to Ukrajincom tiež v podstate bez zostrelu, ale ich nasadenie nejak dramaticky Rusom nepomohlo.
"veľká časť konverzácie s Putinom sa týkala obchodu medzi Ruskom a Spojenými štátmi po skončení vojny"
Exxon Mobile sa už teraz vracia na polia, kde pôsobil. Kým sa naši "lídri" spamätajú, Amíci si porozoberajú to, čo tam ponechávali v rámci sprostých sankcií Európania. Aspoň sa budú môcť nerušene a naplno venovať svojej LGBTIQ+ Equality Strategy 2026 – 2030...
Ako konkrétne oslobodili Gaspara a Bodora? Veď súd ďalej beží.
Niekto ide stíhať Lipšica? Veď to je disciplinárka, nie trestné stíhanie.
Zrejme na to bude nejaký dôvod, keďže sa to stalo ešte za prokurátorovana samotného Lipšica. Ale veď napíš mu, možno ti to prezradí.
Odporúčame