"Britský monarcha zdôraznil historické puto medzi oboma národmi"
No hej, až na to bostonské pitie čaju,.. 😜
"Britský monarcha zdôraznil historické puto medzi oboma národmi"
No hej, až na to bostonské pitie čaju,.. 😜
Dokonca 3,8 milióna a je to 106. najčastejšie meno...
Meno Jesus má poldruha milióna ľudí na svete, čo sa rozčuľujú.
" ich verbíri im sľúbili odmenu v kryptomenológii"
Tak toto je fakt kvalitná žurnalistika...
Ešteže nás tí Ukrajinci chránia pred Ruskou hrozbou, lebo cez Bielorusko to zjavne do krajiny s výdavkami 5% HDP na obranu ide bezproblémovo...
Škoda, že nemal prejav, celkom by ma zaujímalo, prečo vlastne český minister protestuje proti slovenskej konsolidácii?
Inak by ma zaujímalo, kde mal ako súkromná osoba ochranku, lebo pre proopozičných politikov je to vraj na Slovensku nebezpečné...
" Pod týmto menom sa dokonca vozil na elektrickej kolobežke."
Tak to už hej, kokso...😜😜😜
Samozrejme, mohli, Využili chvíľu, že kuriér si robí selfie pred kamerov a rýchlo na doručenú tašku naškrabali vyhrážku. Len tá pravdepodobnosť je o dosť menšia, ako to, že to urobil kuriér-
Takýmto idiotom z ktorejkoľvek strany plitického spektra treba v zrýchlenom konaní narúbať exemplárne tresty, nech sa to tu zase kus znormálni.
Smiešny priestupok, smiešna pokuta v zmysle ľahkoobíditeľného zbytočného zákona.
A vieš, prečo to tak je?
Časti médií je sympatické, že Čurillovci vyštartovali po ľuďoch blízkym SMERu. A len preto neinformujú o ich možných pochybeniach, ktorým sa pre zemnu venujú altenrtívne médiá. A kde je informačné vákuum, je priestor na dohady. Mainstreamové médiá majú kvalitných ľudí, peniaze, kontakty. Keby sa robote venovali seriózne a hlavne objektívne, na nepodložené informácie by nebol priestor.
Gabriela, Juraj zatiaľ žije.
Toso sme určite nepočuli, toto je prípad Takáčovcov a akým spôsobom boli alebo neboli nútení k spolupráci s políciou.
Iste teda budeš taký milý a napíšeš, ktorý paragraf podľa teba použil 😜😜😜
Predpovede na úrovni horoskopu...
"v prípade napadnutia štátu by ho bránilo 49 opýtaných"
A to som dúfal, že aspoň tisícka... 😜
Zaujímavé, že tentoraz to nemá nadpis Žilinka zas použil §363 😜😜😜
Rýchlo to beží, na tohto sa už aj zabudlo...
Ostrov stability, ako súdruh Kiska hovoril.
Demokracie je pre ázijské národy neprirodzená. V ich kultúrach zohráva hlavnú úlohu hierarchia, silný vodca, rešpekt k autoritám, veková hierarchia... Demokraciu berú ako niečo nanútené kolonialistami.
Aní títo protestujúci to nemajú z vlastných peňazí... pardon, hlavy... 😜😜😜
Odporúčame