Presne ako človek, ktorý sa volieb zúčastnil.
Presne ako človek, ktorý sa volieb zúčastnil.
Opozícia potrebuje Matoviča? Úplne jej bude stačiť Hlas. 😜😜😜
Po zotmení to nie je bezpečné v žiadnom väčšom meste. A ani v miestnej dedinskej krčme 😜😜😜
Nič ako záruka neexistuje, lebo papier znesie všetko a ak sa niečo zomelie a nik im nepríde na pomoc, aj tak to nevymôžu.
Samozrejme, že myslím letecky, cestuje sa aj letecky, nie len po ceste. 😜😜😜
Ešteže to nenamieril voči LGBTQIA2S+ komunite, to by bol terorizmus. Takto vyviazne s finančnou pokutou.😜😜😜
Ak nebol organizátormi pozvaný na pódium, mohol sa nenápadne zamiešať do davu a pozorovať, ako to prebieha. Ak tam ostentatívne s transparentom pútal pozornosť médií, aj keď má na to právo, bola to z jeho strany hlúpa provokácia, pretože český minister vnútra nemá prečo protestovať proti slovenskej konsolidácii.
A čo sa týka médií - chýbajú mi vyjadrenia organizátorov, čo si o tom myslia... (samozrejmevrátanie skákania do reči, ktoré vraj chýba v alternatívnych médiách. ak sa budú chcieť vyhnúť konkrétnej odpovedi) 😜😜😜
Ak je ukončením vojny v polícii, keď stíhajú nejakého policajta z tej jednej partie za sabotáž, tak fajn.
Vojna v poloícii beží dalej, pri moci je druhá strana, tá prvá čaká na voľby. Ak dopadnú podľa ich predstáv, zase sa to vymení a bude presne tam, kde pred tromi rokmi...
Šimečku nemusím, jeho partaj už dupľom nie, ale toto je hlúpe a trápne.
Šimečkova mama nie je verejná osoba, takže ak je aj veľmi dôvodne podozrivá z nekalého konania, aj pre ňu platí prezumpcia neviny a nemá prečo byť vláčená po médiách. Ak je prečo, treba ju stíhať, ak bude súd, pripomenúť jej, že má možnosť očistiť svoje meno, to je v poriadku.
Tieto debilné praktiky, ktoré do politiky priniesol matovič by mali skončiť a riešiť si účty medzi sebou - možno vybehnúť niekde na lúku a dať si tam po papuli, ale do politiky toto nepatrí, je to grc. 🤮🤮🤮
Zľavových aplikácií a porovnávačomv cien sú tisícky, najznámejšie trhovisko pre remeselníkov je etsy. Na čistom softvéri nie je inovatívne nič. Zvyšné nápady sú veľmi zaujímavé, mali by dostať väčšiu podporu.
"Jednotku aj dvojku majú Slováci len pár hodín cesty"
Všetky sú pár hodín cesty, najďalej Lisabon za zhruba 4.
"pintxos (španielske tapasy)"
backická špecialita určite nie je nič španielske
Ak sa to zoberie ako progres, čiže pokrok, tak áno. To je tá éra na prelome storočí v USA, keď potláčali monopoly, korupciu. Ja skôr vnímam progresivizmus ako radikálne presadzovanie zmien, extrémnu podobu ľudských práv, nerealistické ciele a vízie, extrémna ľavica - v US im samozrejme ide aj o zdravotníctvo a poistenie, tam tomu velí Sanders. V Európe je to viac o zelených a ľudských právach, podľa mňa až kontraproduktívnych.
Zmeny spoločnosti vyvolali vojny - po prvej sbetovej vznikol fašizmus ako obrana proti komunizmu, nato nacizmus, ktorý prebral vodcovský princíp fašizmus, ale na stmelenie národa sužovaného pritvrdými represáliami pribral aj princíp vnútorného nepriateľa
Paradoxne - povojnový rast bol zmesou konzervativizmu (rodina, baby boom), liberalizmu (voľný trh) a socializmu (sociálne a dôchodkové systémy). A US ťažili z dopytu po ich tovaroch a službách (Marshallov plán). Zlomila to vlastne až ropná kríza v 70. rokoch, čiže ropa a plyn, ktorá nám to ničí aj teraz.
Aká korupcia? Jednou z prvých, kto dostane odmenu k 50-ke bude sudkyňa Pamela Záleská. 😜😜😜
Lebo nemajú čím.
Zvláštne, red týždňom sme v reakcii na drony v Poľsku spustili Eastern Sentry. Nejak nefunguje, keďže tentoraz prišli stíhačky.
Len keď ho Netanjahu dlhé roky financoval, narástlo na priveľké a vymklo sa mu z rúk.
Keď sa mu nepáči, nech prestúpi k tým, čo celibát nepoužívajú a môže Kristovi slúžiť ďalej.
"varoval pred rozsiahlymi represívnymi opatreniami voči Číne, no zdôraznil potrebu vyslať jej jasný signál"
Bohužiaľ, presne o takomto tliachaní "lídrov" je EÚ. Na signál nám odpovie Čína signálom, a budeme presne tam, kde teraz, len pár mesiacov ubehne...
Odporúčame