Na zničenie bežného obrneného vozidla potrebuješ hocikedy aj 7 zásahov, strategický bombardér je predsa len o dosť väčší. Na lietadlá sa väčšinou útočí kazetovou muníciou, ktorá prederaví plášť pdobne ako protilietadlová strela. Iste, vo vzduchu pomájahú náloži aj iné sily.
Jasn, manpady majú aj menšie hlavice, NASAMSy, Patrioty, BUKy a podobná trieda sú samozrejme mnohonásobne väčšie. Len som si nie istý, či bežná nálož dokáže preniknúť nádržou tak, ako Stinger alebo Igla.
Oheň by urobil svoje, súhlasím, ale nepríde mi pravdepodobná až taká účinnosť. Myslím, že sa to rozloží na pár zničených, pár vážne poškodených a pár ľahko poškodených.

