Ak sme medzi 9. a 12. miestom, tak v Európe by sme mali byť medzi 7. a 10. miestom, však?
Reč je o priemernej návštevnosti, nie o výsledkoch.
Ak sme v priemernej návštevnosti na 10. mieste, sú pred nami krajiny, ktoré sú menšie, čiže mali by mať aj nižšiu priemernú návštevnosť. Nemajú. Z toho vyplýva, že niečo robíme zle.
Áno, šport upadá a hlavne kolektívne športy s občasným pozitívnym zábleskom okolo futbalu, výnimočne ženského basketbalu, dajme-tomu nedávno K4 a to pomaly je koniec. V hokeji sa ako-tak držíme, ale len preto, lebo ho takmer nikde na svete nehrajú.


