Ktovie. Ale potom prečo Rusi zrazu ovládajú územie až po okraj Sudže?
Ktovie. Ale potom prečo Rusi zrazu ovládajú územie až po okraj Sudže?
Pravda preberá informácie od ISW, ktoré je oneskorené ešte aj kvôli časovému posunu. Asi je pre redakciu ťažké sledovať informácie zo susednej krajiny, tak ich berú spoza oceána.
Bude to čosi podobné, ako prečo nebojujú naši "lídri".
Rusi takto "urobili" Avdiivku, Toreck a teraz Sudžu. Asi to rozhodnutie odstaviť plyn nebolo celkom rozumné.
Nemohli, Rusi im to tesne pred začiatkom operácie rozbombardovali.
To nie je rast, to je stagnácia.
Ale veď pred mesiacom ste písali, že to už nie sú teroristi.
Čosi také. Skvelá perspektíva, však?
Kokso, tak to už je iná zostava tam...
O čo stúplo PS, o to kleslo SaS. Ale kam sa podeli hlasy SNS a Republiky? Do Demokratov, prípadne Maďarov, ktorí stúpli, asi ťažko...
Keby som myslel ruskov, napísal by som ruskov. Myslím všetkých bez ohľadu na národnosť.
Oveľa rozumnejšie by bolo, keby tie zbrane využili na svoju obranu a nie na nezmyselnú okupáciu ruských území. Btw., zbraní majú dosť, chýbajú im ľudia.
Samozrejme, že Ukrajinci všetkých Rusov z plynovodu pozabíjali. Celý sever až po Sudžu zrejme oslobodil Duch z Moskvy.
Hašeka picne...
Elektráreň im síce vrátia, ale zostane na ruskom území. Aj tak sa robia bezpečnostné garancie...
"Žiadna iná krajina na svete nedostala ... viac zbraní ako Ukrajina"
No hej, ostatné si ich kupujú. Len pre Ukrajinu je do dosť danajský dar...
V politológii je pre to terminus technicus strategická nejednoznačnosť. Inak dosť často používaná metóda.
Trump na to ide metódou cukor a bič. Amíci vždy vedia vyvinúť dostatočný nátlak na to, aby im druhá strana dobrovoľne poskytla to, čo chcú.
Odporúčame