Sancie predražujú tovar rovnako, ako clá. Je zvláštne byť naraz za sankcie a proti clám.
Sancie predražujú tovar rovnako, ako clá. Je zvláštne byť naraz za sankcie a proti clám.
Nič. Niekto má a niekto nemá.
Ako chceš zabezpečiť stabilitu vo východnej Európe? Bielorusko je nestabilné, rusko-ukrajinské vzťahy sú nestabilné, moldavsko-podnesterské vzťahy sú nestabilné, potenciálne problémy sú aj v rumunsko-moldavských vzťahoch, aj po vojne bude Ukrajina nestabilná, nestabilné sú kaukazské regióny Ruska, nestabilný ja vzťah Turecka s Gréckom...
Ako takým garantom nezávislosti Slovenska je EÚ, ale k stopercentnej záruko to má samozrejme ďaleko.
Hm, takže po stretnutí s Britmi pred stretnutím s Američanmi sú na stole realistické návrhy.
A kde sú zase naši "lídri" ako Ursula, Emanuel a Pedro?
Vidíš, a zase Šmyhal má.
Pfizer je teraz v nemilosti 😁😁😁 Ale myslím, že momentálne bude mať navrch Giorgia s Elonom 😜. Ursula si nájde iného zajka.
Máš niečo proti takej definícii? Motivácia držať sa čím ďalej od frontu je nesporná. 😜😜😜
To mali urobiť pred vojnou, keď tvrdili, že Rusi zaútočia. Žiadna nemusela byť.
Kažimír nikdy poriadne do SMERu nezapadol. Keby ho tam nenatlačil Brhel, oni by ho nevzali.
Nemám ho rád, ale klobúk dolu pred tým, čo dokázal pre Ukrajinu vybehať. Tá doba však skončila. Ak neodíde teraz, skončí sám a zabudnutý, pretože ho prevalcujú tí, ktorí si chcú tiež uďobnúť svoje z koláča - a na Ukrajine sa naďalej budú točiť desiatky miliárd.
Spochybňuješ teda ukrajinského ministra zahraničných vecí Sibigu? Ten tvrdí, že pre Ukrajinu je Čína dôležitým partnerom pre zabezpečenie mireu a slobodnej plavby v Čiernom mori.
A o tom, kde bude nasadená Čína, by nemali rozhodvať Ukrajinci, ale ty? 😃😃😃
Veď mal povedať, že sa naňho spoza slnečnej clony vysypali papieriky. Tak sa to robí, DPM. 😜😜😜
Premiér Šmyhal chodí v obleku. Nie je teda dobrý Ukrajinec?
Racionálne slová. Niketorí Ukrajinci v tom vidia možnú cestu k víťazstvu, realisti jeho nemožnosť.
Skoro horšie, ako Kiska na Ukrajine.
To nie je konkurenica pre Nemca, to je plátanie dier na túto sezónu.
Takže asi Slovensko nie je až také izolované, ako tvrdia agresívci, či?
Keby tých 800 miliárd slúžilo na výrobu a nákup zbraní v Európe, malo by to ekonomický význam. Ale ako poznám našich "lídrov", väčšina pôjde zase z mimo Únie...
Odporúčame