Aj s Dočolomanským. Ale neprekvapil by ma Ferenčák 😜
Aj s Dočolomanským. Ale neprekvapil by ma Ferenčák 😜
Tá prišla až po Goralke.
Teraz určite áno. Keď sa s ním stretnú Trump a Macron, tak už zrazu nie.
Ak chceme solár, budú potrebné buď prečerpávacie nádrže alebo batériové úložiská. Rozumnejšie sú nádrže.
Slovenská menšina v Poľsku "ďakuje". Dopadnú ako krajania v Maďarsku.
Vodku Goral distribuoval Heger.
Mimovládky sa nemajú čoho báť, aspoň sa ukáže, že ich naozaj nik zo zahraničia nefinancuje. Či?
Máš niečo proti transparentnosti?
Väčšie pípoviny, ako 400 miliónov dolárov na pomoc LGBT Afričanom s bezpečným používaním internetu asi ani u nás nemáme...
Jednoduchší by bol zoznam, ktoré neboli.
Príde Elon a Taraba mu na uvítanie spraví z hyperloopu strategickú investíciu.
Sabotáž je o úmysle poškodiť ústavné zriadenie, takže aj priemernému progresívcovi muselo byť zjavné, že trestné oznámenie je nezmysel. Ale keď ono je tak neodolateľne módne dávať trestné oznámenia na hocičo, hlavne, že sa dá pritom zviditeľniť a chlebodárca zase pošle nejaké prašule...
Takže Nórska rada pre utečencov. Čiže USA sa maskovali za Nórsko?
Prečo sú len proti násiliu na zraniteľných skupinách? Ostatní trpieť môžu? Podpálený chlap v Gelnici je OK, lebo nie je z nejakej komunity?
V srbskom odštiepeneckom regióne sa uskutočnili voľby. Slovensko považuje Kosovo za súčasť Srbska.
Ešte by to chcelo urobiť prieskum medzi angličanmi.
Presne rovnako - prd makový.
Tak to by som, chcel vidieť, ako sa môže po poliatí horľavinou manipulácia so zapaľovačom úplne náhodou vymknúť spod kontroly tak, že človeku podpália na zadku odev a ten zhorí. Sprostá vražda je to.
Hm, ak má neexistujúce sídlo, ako vedia, že je český?
Keď zrušíš ľavicové SMER, Hlas a PS, tak ostane matovič, KDH, SaS a kadejaké Dankoviny. Čo potom?
Odporúčame