Neuveriteľné, akú veľkú reklamu zadarmo dokáže urobiť mainstream niektorým ľuďom 🙃🙃🙃
Neuveriteľné, akú veľkú reklamu zadarmo dokáže urobiť mainstream niektorým ľuďom 🙃🙃🙃
AGEL, Penta a úplatky? 😜😜😜
Pravdepodobnosť podľa NASA 1:43, čo nie je úplne najmenej.Má to byť tesne pred Vianocami, tak možno nám ten 60 metrový šuter spraví atmosfére pekný ohňostroj.
Stane. Vadí to jeho nevoličom.
Takýchto útokov bude už len pribúdať. Chceme všetko elektronické, rýchlo, hneď, bez zdvihnutia prdele. No tak to máme. Plné huby bezpečnosti, ale blížiaca sa takmer 100%-ná závislosť na elektrike neprekáža...
Dohovoriť sa po česky a poznať pár všeobecne najznámejšch rozdielnych slov je rozdiel. Až príjemne ma prekvapilo, že tam tentoraz nebol velbloud.
A čo robili škola a sociálka?
Pre Kolíkovú iste.
Takže podstata členstva Slovenska v EÚ je, že máme tri pohlavia, prípadne viac?
"Incident limuzín" - to už chce umenie takéto názvy vymýšľať.
Šport má byť o pohybe a radosti z neho. Nie o politike, územiach, či peniazoch, čo bohužiaľ nie je. Takže v konečnom dôsledku je to jedno. Ale samozrejme radšej platiť clo, ako prísť vo vojne o všetko.
Svojrázny týpek. Ale už je to jedno.
R.I.P.
Varovanie na etikete je fakt dôležité, len či by nemalo byť aj na štamperlíkoch?
Hm, ja by som povedal, že Kaliňák si ide svoje bez ohľadu na Fica.
Keďže jeden z členov vlády ide na predsedu parlamentu, jej rekonštrukcia je logická bez ohľadu na to, či ju niekto pripúšťa, alebo nie.
Dnes vyšlo aj toto: https://zive.aktuality.sk/clanok/MkBBFdI/kat…
Nájdi päť rozdielov, ako sa vraví...
Hlas aj SNS sú jasnými príkladmi toho, ako to vyzerá, keď sa do strán priberajú kvôli hlasom ľudia z iných strán. A to sú ešte v talóne "Druckerovci", na ktorých reálne vláda o pár rokov môže padnúť. A aby bola perspektíva ešte krajšia, rovnakú chybu robia PS/SaS.
Tak už len aby to kvôli Trumpovi začala bojkotovať Kanada a je po paráde.
Úžasné, po 15 a pol roku už sú aspoň neprávoplatné rozsudky. Nech žije právny štát!
Odporúčame