Treba to prevoliť. Čím skôr, tým lepšie.
Treba to prevoliť. Čím skôr, tým lepšie.
Kotrál si rieši svoje témy, ale nerieši to, na čo má zriadenú úrad - preverenie procesu riadenia a manažovania zdrojov počas pandémie.
4 roky nie sú veľmi krátke obdobie, ak sú poslanci a primátori dobrí, ľudia ich zvolia zas.
Prečo by sa mali zabetónovať na 6 rokov? Stihnú dokončiť všetky projekty? Nebude treba im to predĺžiť na 8 rokov? Atď...
Polícia aj bezpečnostná služba najatá organizátormi protestu v BA uvádzajú, že účasť bola 35 - 41-tisíc ľudí. Manipulátori to zase raz brutálne nadhodnotili.
Ferenčák a najmä Malatinec sú Pelleho ľudia. Ich rebélia je navyše čisto na odbornej rovine. Keby boli v "správe". už dávno by bol nejaký únik na diskreditáciu.
Migaľ je náhradník. Čiže ak sa vráti z vlády do parlamentu Raši na post predsedu, Migaľ ide domov.
"USA musia ďalej dodávať zbrane Ukrajine, Európa účet zaplatí"
Magor sprostý, keby tam šli aspoň u nás vyrobené zbrane!
Keď sa bezvýznamní poslanci hrajú na veľkých...
Dodatok zaviedli po smrti Roosevelta, ktorý bol prezidentom štyrikrát. Zrušiť by ho nebo porblém, len Trump budem o päť rokov na tom podobne, ako teraz Biden. Ak vôbec ešte bude....
Ak chcel by kongresman fér, mal to navrhnúť ešte pred voľbami.
Dobre, čiže buď je to masívny útok, alebo snaha o získanie citlivých údajov. Ak je to oboje, nejaký základoškolák sa učí základy hackovanie a nie veľmi mu to ide.
Trump s Putinom dohodnú, čo dohodne Ukrajina s Ruskom za pomoci sporestredkvateľa, zrejme Turecka. 😎😎😎
Objemy obchodu sa nerobia na spotrebnom tovare, ale na komoditách. Tiež zrejme doma nemáš nič americké, ale čínske a handry bangladéšske. Američania nakupujú od Rusov hlavne platinu, petrolej, hnojivá a pod... Clá na ne sú samozrejme nezmysel, ale Trump sa detailmi nezvykne zaoberať, má na to lidi...
A čo je na tom nebezpečný vývoj?
Nie je nebezpečný vývoj náhodou to, že tam úspešne budujú kalifát?
Trump nikdy nepovedal. že chce dosiahnuť mier clami a sankciami.
Schengen je dávno mŕtvy.
Absolútna väčšina žiadnu, niektorí nejaké. Ale platné dokaldy musia mať všetci. A pri cestách do krajín ako Afganistán, Sýria, či Saudská Arábia dupľom.
A že vôbec na to prišli...
Odporúčame