Kokso, to sú iní lazníci...
Kokso, to sú iní lazníci...
Máš pravdu. Otázka "Sami?" nie je argument.
Strašiť vedia. Len aj niečo konštruktívne by to chcelo. Strana s ambíciou byť vo vláde by mala mať aj nejakú tému, nie len byť proti Ficovi.
Spojka "aj" neoznačuje niekoho, kto je sám. To je o základnom vzdelaní.
Čisto obchodne - finačne sa vyčerpáva druhý najväčší americký rival, pletením sa do konfliktu olsabuje EÚ, ktorá začala vo veľkom nakupovať americký plyn a stratou odbytu pre automobilky musí modlikať, aby na autá Trump neuvalil clá. Ukrajina už nemá ako zaplatiť ďalšie zbrane a dobré sú jej zrazu aj tranzitné poplatky z maskovaného ruského plynu. Prečo by sa mali USA pliesť do pohraničného konfliktu kdesi na východe Európy, keď v prípade potreby majú pod palcom Rumunsko, Poľsko a do značnej miery Turecko?
Nie. Čitame mainstream.
Zvratky vypáchli, zišlo z mysle...
V nadpise chýba, že vládnym špeciálom sa vozia aj novinári. Veľa.
Otrávili ho už v decembri.
Prečo? Aby si nezaostával.
Opýtaj sa jeho. Moja otázka bola všeobecná.
"verejnosť nepočula absolútne žiadne kroky, ktoré chce SIS podniknúť"
Ktorá spravodajská služba informuje verejnosť o krokoch, ktoré chce podniknúť?
Byť tebou, do debát o hlúposti by som sa radšej nepúšťal.
Asociácia hospicovej a paliatívnej starostlivosti Slovenska, Asociácia organizácií zdravotne postihnutých občanov, Asociácia poskytovateľov sociálnych služieb v SR, Platforma dobrovoľníckych centier a organizácií, Slovenská humanitná rada, Slovenská sieť proti chudobe, ...
Všetko organizácie, ktoré robia to, čo mimovládky robiť majú. Až sa im čudujem, že sa pletú do politiky a nejakej Platforme pre demokraciu podpíšu takúto výzvu.
Súhlasím. A Čína chce Tajwan :-)
Truban si chce zaspomínať, ako hackovali NBÚ?
Hm, teraz sa príde na to, že Bašternák sa stal darebákom už za Radičovej vlády. Lebo Fico.
"Účty sa však medzičasom dohľadať nedajú"
To fakt? Polícia ešte nenarazila na Wayback Machine?
Dáni sa utešujú, ale Grónsko má cca 40 tisíc voličov, čiže presvedčiť 20-tisíc ľudí pre Američanov až taký problém nie je. Finančne ich podporia, aby získali samostatnosť a keď budú ekonomicky závislí, majú ich v hrsti.
Odporúčame