Ešteže na to prišli. A teraz mu to môžu prekaziť.
Ešteže na to prišli. A teraz mu to môžu prekaziť.
Pôsobilo by o dosť dôveryhodnejšie, keby narovinu povedali, čo sa deje. Teda ak sa deje. Ak už je to v štádiu administratívnych opatrení na cudzineckej polícii, tak nie je dôvod niečo utajovať.
Ferenčák je na rozdiel od Migaľa politik a vie, ako to beží a bežať bude. Minister vnútra je privysoký flek na to, aby ho dostal novinár, ktorý prišiel do strany pár dní pred voľbami.
Ona zjavne ešte stále nepochopila, že to nezvládli. 🙃🙃🙃
Zaujímavá autokratická vláda, keď predvčerom padla.
Keď sa to stane starej babke, ešte to ako-tak pochopím. Takáto mladá žaba si to zaslúži.
A včera si niesol vzorky 😜😜😜
Podľa máp je tam nejaký Dedkov chodník, zdá sa, že to má čosi s Hviezdoslavom. Inak tam fakt nie je nič okrem tranzitnej dopravy.
Nevieš dňa, nevieš hodiny.
Ešteže to dobre dopadlo...
No keď chce zomrieť kde má na to lepšiu príležitosť, ako na fronte?
A dosť sa obávam, že tam nechodia poskytovať sexuálne služby Kadyrovcom, skôr si ich vojaci podávajú s poriskami od metiel a podobne...
Ľahké to každopádne chudáci nemajú...
Aký problém? Aj USA už uznávajú len dve pohlavia, nemusí sa všetko riadiť facebookom s jeho 71 pohlaviami.
Reformy robil Dzurinda 1, tým to zhaslo. V tomto storočí sme ešte nemali reformnú vládu. Obyčajní Česi sa nám neuveriteľne vzdialili, predbehlo nás už aj Rumunsko. A ak pôjde do Únie Ukrajina, dajú nás ešte aj oni.
To by som aj ja chcel. Keď bude, budem ju voliť.
Česko-aký? No toto, je to vôbec možné? Nebude to nejaký omyl?
No ja to zase vnímam tak, že keby boli sami, tak by tam patrilo "iba" a nie "aj".
Toto je geniálne - kritizovať niekoho za zverejnenie - a zverejniť to tiež...
Súhlasím. Ale SaS nie je alternatíva, tá tiež už bola v pár vládach.
Väčšina užívateľov samozrejme AI využíva na niečo úplne iné, ako hľadanie odpovedí na otázky okolo udalostí na Námestí Tchien-an-men...
Kokso, to sú iní lazníci...
Máš pravdu. Otázka "Sami?" nie je argument.
Odporúčame