Tiež to tak vidím. Je to najbližšia cesta na Krym. O čom sa píše pomenej - Rusi na Dnepri rozstrieľali kopec ukrajinských člnov. A charkovská ofenzíva bola aj o tom, aby Ukrajinci odtiaľ stiahli jednotky.
Tiež to tak vidím. Je to najbližšia cesta na Krym. O čom sa píše pomenej - Rusi na Dnepri rozstrieľali kopec ukrajinských člnov. A charkovská ofenzíva bola aj o tom, aby Ukrajinci odtiaľ stiahli jednotky.
Nie že politickú samovraždu, nech urobí čokoľvek, bude kopec ľudí nespokojných a môže mu ísť reálne o život.
Ak v partii dvaja skočia do seba, zvyšok ich od seba odtrhne. Faktom je, že EÚ na Ukrajine snahu o nič také nepredviedla.
No voľby síce nevyhral, ale tento proces vyhrá.
No ale to je strašná škoda. Ako bez niečoho takého veľmi dôležitého budeme žiť?
"Židovský národ nie je okupant, bráni sa Netanjahu"
To je v poriadku, len reč je o štáte Izrael. Ktorý samozrejme rád všetko účelovo schováva za židovský národ a jeho tragédie...
Tak treba starostu posadiť na generátor. :-)
"Starosta mesta Jevgenij Naumov navrhol demonštrantom, nech ho pripútajú k stĺpu verejného osvetlenia."
To čo za dementa si zvolili? :-))))
Pri dnešnej móde mi to príde, že baby sa cudne halia do plaviek.
Nahoty je všade toľko, že je prekvapivé, že niekoho trápi, či spolukúpajúci má na sebe kúsoček látky, alebo nie...
Za ten istý priestupok nemôžeš byť postihnutý dvakrát, takže vstupné :-)))))
Uviedol si jeden z príkladov. Len rodina je aj napríklad vdova s deťmi.
Rozpady manželstiev sú realitou, ktorá sa stala napr. aj Majeskému, ak vzniknú nové zoskupenia partnerov, sú rodinou aj bez toho, aby znovu uzatvárali manželstvo. Nie je dôvod, aby rodina bola viazaná na nejaký formálny akt.
Príde im tam niekoľko homopárov s deťmi, a celkom sa im to môže zvrhnúť, keď budú argumentovať danou témou Manželstvo chráni deti...
"V minulosti napríklad vyzývala, aby každý, kto hovorí po rusky, dostal ranu do čeľuste"
Čosi na tej karme bude...
Na celej situácii je tragikomické, že Biden ešte pred pár týždňami prechádzal primárkami ako nôž maslom. To chcú tvrdiť, že sa mu skokovo zhoršil stav a že kráľ je nahý zistili až pri jednej debate?
Načo sú im nominančné zjazdy? Majú ho o mesiac, no tak nech sa teda uznesú, že ho nenominujú, aký problém? Nik ich nenúti čakať, kým to vzdá sám.
"Biden, máme ťa radi"
Super, len list začína "The Honorable Joseph R. Biden". Kus rozdiel, či?
S týmto sa dá súhlasiť. Neviem ako ty, ja som tohto poslanca doteraz neevidoval.
Samozrejme, veď sám napadnutý povedal, že to nemalo politický podtón.
Sme v Schengene, Francúzsko od nás určite nevyžaduje žiadny certifikát. Ak to robí súkromný ubytovateľ, je to jeho vec. A vec názoru, či zmením ubytovateľa, alebo sa nechám šikanovať.
"Košickí policajti zase upozorňujú na muža, ktorý má potrebu dotýkať sa žien."
No sakra, tiež mávam takú potrebu a na dotýkanie sa chlapov fakt nemávam chuť. Snáď už nebudú trestné aj hetero potreby?
Tie ženy boli ubytované u nich v penzióne a keďže opakovane rušili nočný kľud, vypovedal im zmluvu, na čo si privolali nejakého týpka, ktorý ho brutálne zmlátil, čo natáčala na mobil poslancova manželka.
Keby aj bol na ne sprostý, ublíženie na zdraví a ničenie majetku nie je adekvátna reakcia.
Odporúčame