A po odvolaní zázračne vyzdravel a poobede už obiehal médiá :-)))))
A po odvolaní zázračne vyzdravel a poobede už obiehal médiá :-)))))
Ak zoberiem politickú funkciu, musí mi byť jasné, že z politických dôvodov môžem kedykoľvek skončiť. Ak to nie som ochotný akceptovať, na takú funkciu neašpirujem. Bodka.
Profesionálne CV mám mierne lepšie, ale pripúšťam, že Trumpa som nikdy nestretol a nehral som s ním politické hry. Teraz má pod kontrolou miliardy z ukrajinského vojnového budgetu, ja si na také prachy nikdy nesiahnem. Ale na rozdiel od neho mám deti. Vec životnej filozofie, čo je pre koho dôležitejšie.
Btw., s témou to vôbec nesúvisí, ale keď tak veľmi chceš vedieť, čo už s tebou...
Môžeš mi prosím zacitovať, kde presne sa požaduje, aby "spojenci bránili člena NATO"?
Asi čítame rozdielne, ja tam vidím iba podniknutie takej akcie, akú každá strana bude považovať za potrebnú. Ak budú považovať za potrebné iba ostro protestovať, z obrany veľa nebude, či?
Vidíš, ako dobre propagujú veci, o ktorých človek poriadne nevie. Ja som predtým nepočul ani o nejakom 1488, infovojne, Mimi Šramovej, Bombicovi, ...
Vytesňovanie ľudí s iným názorom vedie akurát tak k polarizácii, pretože svoje publikum jednoducho oslovia na inej sociálnej sieti, ktorá aj vďaka takýmto "demokratickým" krokom u nás rastie. To, že sa protistrany aspoň občas nedostanú aj k informáciám druhej strany, neveští nič dobré, pretože sa stratí akýkoľvek prienik myšlienok...
To je potom blízke 100%, keďže takmer zo všetkého, čo kupuješ, sa odvádza DPH.
A čo tak konečne znížiť odvody? Štát si berie takmer polovicu príjmu zamestnanca.
Danko ako keby aktívne vyhľadával príležitosti robiť zo seba čoraz väčšieho blbca.
A do takéhoto niečoho má štát vrážať peniaze?
Určite je dôležité riešiť dôsledky, ale čo s príčinami?
Nič iné, len ďalší pokus pozbierať hlasy zakotvené u matoviča a Naďa s Hegerom bez toho, aby padla pod hranicu zvoliteľnosti SaS. Namiesto nájdenia skutočného lídra sa opozícia snaží získať moc umelými spojenectvami.
V mainstreame stále čítam, aké účelové je stíhanie tohto prokutátora a čurillovcov, ale ešte som nevidel ani vetu o tom, čo je zákonné na vedení účelového spisu 80 a výsluchoch kajúcnikov načierno bez advokátov v akomsi domčeku v Lamači...
AT&T je "bezdrôtová spoločnosť"? :-))))
Isto, Poliaci s Američanmi za chrbtom získali vyššie ambície a oživujú Pilsudského myšlienku o Medzimorí, ktorú premenovali na Trojmorie. Samozrejme, boli by tam najväčším štátom a teoreticky by to šlo aj bez neslovanských krajín - tak uvidíme. Aj keď neprajník by povedal, že je to vplyv USA nad bývalou nárazníkovou zónou medzi Ruskom a Západom.
Súdna rada je nezávislá, rovnako ako je nezávislá justícia. Je viazaná zákonom a akékoľvek disciplinárne rozhodnutie urobí, bude ho musieť odôvodniť. Keby bolo rozhodnutie ohýbaním práva, členovia by sa mohli vystaviť stíhaniu. Keby bolo rozhodnutie nespravodlivé, mohol by sa sudca brániť na európskych inštitúciách.
Neteším sa, beriem na vedomie. Nech prípadnú vinu určia tí, čo majú. Ale z toho, čo viem, má tento sudca na rováši dosť.
Kukni si znluvu, a keď budeš vedieť, čo komentuješ, tak komentuj!
Myslím, že Fico má pomerne silný záujem na tom, aby sa mu to nestalo znovu. Len nepredpokladám, že by cítili potrebu prijaté opatrenia zverejňovať.
"Kolíková poukázala na to, že je potrebné vedieť, ako sú nastavené štandardy ochrany ústavných činiteľov"
No tak isto, ako boli nastavené za nich. To už stihla zabudnúť?
Súdna moc je nezávislá, preto o podnete na sudcu rozhoduje súdna rada, nie žiadny politik.
Aké vyvolávanie strachu? Ak nič neurobil, nemá sa čoho báť ešte má aj možnosť očistiť svoje meno, veď to je na nezaplatenie.
Odporúčame